Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Wirtualna Polska - Obe
maciej_sawicki
post 26.03.2009 - 23:21
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




Witajcie,

Szukam odważnych podróżników, którzy w programie 'Enigma' realizowanym przez Wirtualną Polskę mogliby opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z OOBE.

W programie omawiane są nierozumiane przez naukę, a najprawdopodobniej istniejące zjawiska. Przykładowe odcinki:

http://wp.tv/i,Enigma-Radiestezja,mid,286056,klip.html
http://wp.tv/i,Enigma-Naped-antygrawitacyj...73101,klip.html

Zdjęcia realizujemy w niedzielę 29.03 w Warszawie (nie martwcie się o ewentualne koszty podróży), więc jeśli ktoś ma wtedy czas i może opowiedzieć o swoich podróżach - proszę o kontakt.

[email protected]

Jeśli niedziela byłaby zdecydowanie nie właściwym terminem, a ktoś uważałby że może do tematu wnieść coś ciekawego, zapewne uda nam się ustalić inny termin :)

Pozdrawiam,
Maciej Sawicki



Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- maciej_sawicki   Wirtualna Polska - Obe   26.03.2009 - 23:21
- - Andersenn   Zasponsorujesz mi dojazd do Warszawy?   27.03.2009 - 08:48
- - maciej_sawicki   CYTAT(Andersenn @ 27.03.2009 - 08:48...   27.03.2009 - 11:55
- - 6umerang   eheh, mogę niewątpliwie wnieść wiele ciekawego...   27.03.2009 - 18:28
|- - Zbyszek   By Bumeranga spotkac, to juz sie oplaca pojechac.   28.03.2009 - 09:00
- - Majster   Wielkie brawa dla człowieka od muzyki w odcinku o...   28.03.2009 - 10:55
- - Szymonpro   Oglądam często Enigmę i Uważam że Musicie wzi...   28.03.2009 - 12:47
- - maciej_sawicki   Wypadł nam jeden gość, stąd szukaliśmy tylko ...   30.03.2009 - 17:34
|- - frrezja   CYTAT(maciej_sawicki @ 30.03.2009 - 17...   19.04.2009 - 01:37
|- - Traveller   CYTAT(frrezja @ 19.04.2009 - 02:37) ...   19.04.2009 - 21:58
|- - M2rc1n   Jak chcecie wiedziec kiedy bedzie, to najlepiej us...   19.04.2009 - 22:13
- - LinnVv   Odcinek o OOBE już jest. Problem eksterioryzacji ...   28.04.2009 - 13:23
|- - M2rc1n   Ja jakoś znaleźć nie mogę... lepiej jak podasz...   28.04.2009 - 13:47
- - Typ   BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA ,co za ciota z kolesia z czę...   28.04.2009 - 14:59
- - LinnVv   Jestem ciekawy jakie traumatyczne przeżycie u teg...   28.04.2009 - 15:09
|- - M2rc1n   Pewnie nie był mocny psychicznie, bo w sumie tak...   28.04.2009 - 17:09
- - Ero Cras   Kim był ten koleś co miał 18 lat i się wypowia...   28.04.2009 - 17:24
- - Mirtrul   Szkoda, że w necie nie można znaleźć żadnej i...   28.04.2009 - 18:22
- - rudix   kościoł mówi że niewolno nam ingerować w świ...   28.04.2009 - 22:28
- - maciej_sawicki   Witam serdecznie, Ciesze się, że trafiliście n...   29.04.2009 - 00:02
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic