|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Posty w temacie
aga26 Niech Wam Bedzie:)))) 29.08.2009 - 21:27 dreamer_the_one nikogo notatniki nie interesują ;]
ponieważ to s... 29.08.2009 - 21:46![]() aga26 dreamer the one Polak uczy sie na swoich bledach i... 29.08.2009 - 22:17![]() aga26 kurde- maslo maslane:P 29.08.2009 - 22:18 iguana Kilka rad na początek.
Po pierwsze, zakładasz tr... 29.08.2009 - 22:31
| |||||||||||||