Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Doświadczenia Stanu Oobe- Spis
chemiq12
post 12.10.2009 - 16:14
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




Witam, jestem w trakcie tworzenia dużego spisu wszelakich doświadczeń związanych z OOBE, potrzebna jest mi jak największa ilość żeby móc trochę bardziej przyjrzeć się szczegółom itd.

Bardzo proszę o wysłanie na adres e-mail : [email protected] opisów swoich projekcji astralnych. Wyniki swoich spostrzeżeń i wniosków związanych z analizą tych opisów itd opublikowałbym na stronie OOBE.pl

Proszę tylko o opisy swoich własnych przeżyć OOBE nie interesują mnie nieudane wyjścia ( chyba że coś wydarzyło się podczas nich ciekawego) nie interesują mnie również opisy snów czy LD.

Bardzo proszę o zawarcie jak największej liczby istotnych szczegółów w opisach. Liczę na sporą ilość nadesłanych opisów i z góry wam dziękuję.

Jak ktoś by był zainteresowany pomocą w tworzeniu takiego spisu również proszę o kontakt mailowy.

Dzięki i pozdrawiam, chemiq

Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- chemiq12   Doświadczenia Stanu Oobe- Spis   12.10.2009 - 16:14
- - twistoid   Lol nastepny.   12.10.2009 - 17:53
- - chemiq12   co masz na myśli ?   12.10.2009 - 18:10
|- - mati415   CYTAT(chemiq12 @ 12.10.2009 - 19:10)...   12.10.2009 - 18:23
- - chemiq12   jakiś przykład "takiego" tematu ?   12.10.2009 - 18:25
|- - mati415   a w ogóle pytam się, po co to?   12.10.2009 - 19:47
- - hepi   Chemiq jak już tak bardzo chcesz to zrobić, to n...   12.10.2009 - 19:36
- - Mano   kórwa, skonczcie juz. Moze chce wypuscic jakiegos...   12.10.2009 - 20:34
- - mati415   hehe, drogi Mano, nie wiem w którym miejscu pojaw...   13.10.2009 - 14:07
- - Gray   Ale też dla nikogo nie powinno stanowić problemu...   13.10.2009 - 15:00
- - chemiq12   dzięki dla tych co coś prześlą , co do notatni...   13.10.2009 - 18:12
- - twistoid   misjonarz to ty?   13.10.2009 - 20:31
- - chemiq12   nie. Dzięki wszystkim za nadesłane maile, chem...   14.10.2009 - 09:58
- - dreamer_the_one   chemik nie dołuj mnie... ;] kolejny temat do kosz...   14.10.2009 - 14:12
- - Mano   lol ludzie, co sie z wami dzieje? Zamiast pomagac...   14.10.2009 - 14:17
- - twistoid   Mano najpierw zastanow sie nad chemikiem i jego ce...   14.10.2009 - 14:35
- - chemiq12   usuńcie ten temat w pizdu i dajcie mi warna za pr...   14.10.2009 - 15:23
- - twistoid   dobra sam marudze   14.10.2009 - 15:45
- - dreamer_the_one   chemik jeśli faktycznie miałeś obe to powiniene...   14.10.2009 - 19:16
- - Zbyszek   CYTAT: Proszę tylko o opisy swoich własnych prze...   14.10.2009 - 20:06
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic