Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Fraza, wstydzę się...
pływak
post 30.01.2010 - 14:37
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 260
Dołączył: 17.04.2008
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 4156




Dodany plik  untitled2.jpg ( 30.05k ) Liczba pobrań: 367
Wstydzę się: za zło tego świata,
za działania przeciw ludzkości,
za nienawiść do bliźniego,
za konformizm i jego brak,
za modlitwy w złych intencjach,
za zniszczenia naszej planety,
za myśli, które prowadzą do złego,
za fanatyków, ekstremistów i terrorystów,
..........................................................
(to działa jak Mantra, można dodawać dalsze wersy, trochę ci ulży)

Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- pływak   Fraza   30.01.2010 - 14:37
- - Andersenn   ; /   30.01.2010 - 15:04
- - Merfiuso   za pływaka   30.01.2010 - 15:11
- - twistoid   hahaha   30.01.2010 - 17:12
- - Basthuang   Słowa mają w sobie potężną moc ... a to co wy...   04.02.2010 - 02:05
- - pływak   CYTAT(Basthuang @ 04.02.2010 - 02:05...   05.02.2010 - 12:49


Go to the top of the page
Start new topic