Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152
CYTAT(Ender @ 27.10.2007 - 21:51)
Na kaca dobra jest woda, na pytanie kiedy wypic przed czy po piwku(lub innym alkoholu) zamiast
eeeeeeee ale o co chodzi??? aha na kaca jest najlepsze ponownie sie najebać.... :) proponuje zmienić Temat tego tematu na Obe/ld Droga Do Poznania, Czy Wrocławia?Czy Alkoholizmu xD\