Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Z: Obe/ld Droga Do Poznania, Czy Wrocławia?, Z tematu o ID: 1207
Marcin181
post 27.10.2007 - 20:59
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




CYTAT(Ender @ 27.10.2007 - 21:51) *
Na kaca dobra jest woda, na pytanie kiedy wypic przed czy po piwku(lub innym alkoholu) zamiast


eeeeeeee ale o co chodzi??? aha na kaca jest najlepsze ponownie sie najebać.... :) proponuje zmienić Temat tego tematu na Obe/ld Droga Do Poznania, Czy Wrocławia?Czy Alkoholizmu xD\
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic