W ta niedziele 26.09 , odbędzie się dyskusja o oobe na głosowym czacie infry, Godzina 20:30
http://spikeria.pl/room/infra_czat/.
Portal z radiem
http://infra.org.pl/Wkleiłem się na gościa. Mowa będzie o strasznych oobe,, mrożących krew w żyłach żyrafach astralnych i ciupagrze, dręczącej ludzkość dolegliwości od wieków.
Ktos tam wspominał, ze w sobotę o 20:30, będzie Adam Bytow, (niesprawdzone)
Zapraszam obemaniaków po dobremu, wesprzyjcie, !!!!
Losy świata i świetlistych rumaków się waza!!!
Powstaje osobny pokój, poświęcony rozmowom o oobe i sztuce.http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/