Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 8
Dołączył: 27.02.2011
Nr użytkownika: 8363
chciałbym powiedzieć czemu opuściłem was ano dlatego że tak mi kazał MTJ a poza tym miałem guza mózgu i dopiero tera się wyleczyłem to tyle i pokrótce,zostanę tutaj i odpowiem na wszelkie ewentualne pytania :) słucham.