Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Wizualizacja
grzybo98
post 16.12.2012 - 21:41
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 29.07.2012
Nr użytkownika: 9025




Cześć, ostatnio dowiedziałem się o technice jaką jest wizualizacja. moje pytanie brzmi: Co ja mam wizualizować?? :) Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- grzybo98   Wizualizacja   16.12.2012 - 21:41
- - uncommon   http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=241   16.12.2012 - 21:46


Go to the top of the page
Start new topic