|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Posty w temacie
geo Pokoje Na Chacie 15.08.2007 - 23:40 Slothia CYTAT(geo @ 16.08.2007 - 00:40) Hmm ... 15.08.2007 - 23:46 geo Wydaje mi się że to ułatwi komunikację =) 16.08.2007 - 00:57 nerhaa Ja też byłbym za tym, tylko jak to ktoś stwierd... 16.08.2007 - 01:25 Kuba32 Geo jak masz jakieś pytania to się nie krępuj t... 16.08.2007 - 09:35 Artur_flyer Nerha no i ja byłem, hehehe(jak mogłeś o mnie ... 16.08.2007 - 15:00 daywalker Heh, po ostatniej rozmowie na czacie, uważam iż ... 16.08.2007 - 18:06 nerhaa Pokoje dzisiaj testowaliśmy i jest z nimi jak naj... 17.08.2007 - 01:01![]() PurpleCat CYTAT(nerhaa @ 17.08.2007 - 01:01) A... 17.08.2007 - 23:33![]() daywalker CYTAT(nerhaa @ 17.08.2007 - 02:01) P... 20.08.2007 - 16:50 suwak Rozdrabnianie tych kilku osob jeszcze na inne poko... 03.09.2007 - 17:05
| |||||||||||||