Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Trailer Z Zlotu ;]
AuroN
post 23.08.2007 - 21:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 226
Dołączył: 07.06.2007
Nr użytkownika: 1274




Chciałem poinformować obemaniaków, którzy nie zaglądali ostatnio na www.obemaniak.pl że Darek wrzucił już trailer ze zlotu ;]
oto link: http://pliki.obemaniak.pl/index.php?act=view&id=12

miłego oglądania
mam nadzieje że Darek nie będzie miał mi za złe że napisałem tego posta :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- AuroN   Trailer Z Zlotu ;]   23.08.2007 - 21:12
- - pieczywo   Podobny temat juz istnieje, wiec zamykam.   23.08.2007 - 21:15


Go to the top of the page
Start new topic