|
Mam taki pomysł, może sie dla niekotorych wydawac głupi. Ale mozemy założymy osobny dział albo temat, gdzie każdy kto przeżyje pierwsze oobe bedzie mogł sie tym pochwalić. Ja jeszcze nigdy nie miałem Oobe i jak bede miał pierwszy raz, to jest to oczywiste, że bede chcial się pochwalić. Po co zaśmiecac forum jak możemy zrobić osobny dział do tego. Teraz sobie połowa pomyśli przecież jest od tego notatnik, ale duzo osób nie czyta notatników od innych, albo niektorzy nie prowadzą go wogóle. Ja uważam to za dobry pomysł. Jak kogś nie interesuje jak ktoś przeżył pierwsze wyjście to poprostu nie bedzie tego czytał. Prosze bardzo o wasze zdanie. Pozdro!!!!
|