|
Witam. Mam na imię Adam. Jestem nowy na tym forum. I szukam konkretnych informacji.
Chciałbym przeprowadzić ankietę: Ile osób, z pośród użytkowników / forumowiczów tego forum, jest skłonna kupić oraz zażyć następujące specyfiki:
1. Dietyloamid kwasu lizergowego (LSD); 2. Wywar ayahuasci; 3. Czystą Dimetylotryptamina (DMT - ekstrakt z roślin)
Proszę wszystkich forumowiczów o pozostawienie komentarza. Dla mnie to jest ważna kwestia. Napiszcie, za co jesteście skłonni zapłacić i ile???
Pozdrawiam Was.
|