|
hehe, wiem co to, mam zaznaczoną tą opcję, mimo wszystko właśnie nie pamięta - czasami załapie w momencie jak klikam na logowanie - wtedy wyskakuje błąd, że już jestem i jestem:) Ale jeśli już dobrze logowanie zachwyci, to wystarczy na godzinkę, no może dwie jeśli się nie mylę, ale mieszał tu nie będę.W firefoxie tak, mam a wi nnych przeglądarach nie zerkałem, szczerze powiem - zerknę w operze jeszcze.
|