CYTAT
Hasło dnia:
"Robota musi być"
Hehe, Ketrabo, ja mam podobnie. Na wsi zawsze znajdzie się coś do roboty, kiedyś miałem dużo krówek, hehe, teraz mamy trochę kur i królików, aaa i parę kaczek.
Najwięcej pracy jest latem.
Właśnie, gdy wy byczyliście się(hahaha) na zlocie ja zasuwałem przy słomie (żniwa mieliśmy hehe).
Cały czas o was myślałem, gdy wracałem do domu przed północą to od razu odpalałem kompa i sprawdzałem czy są już jakieś relacje haha