Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Miasto Czy Może WieŚ?, No zobaczymy jaki jest rozkład
Miasto czy może WIEŚ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 49
Goście nie mogą głosować 
Artur_flyer
post 10.10.2007 - 20:58
Post #1


Guests








Ale jestem ciekawy. Zobaczymy jaki jest rozkład. A co? Ostatnio na naszym forum zapanowała moda na ankiety. Wiemy już ile mamy lat, kto mieszka w jakim województwie.
A teraz sprawdzimy czy na forum jest więcej mieszczuchów czy wieśniaków hehe.

Ja mieszkam na wsi, mam las koło domu i dużo świeżego powietrza.

PS>
Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
może wspomnieć za raz wszytki?

-- Jan Kochanowski
+Quote Post
ptasiek
post 10.10.2007 - 21:01
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




Łahahaha Artur na razie 100% forumowiczów jest ze wsi xD
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 10.10.2007 - 21:07
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Wieś górą! tak trzymać!
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 10.10.2007 - 21:10
Post #4


Guests








Jestem z miasta, ale chcę jak najszybciej wypierdolić na wiechurę, bo mam dość tego syfu, zgiełku i szczurzego pogoni-bełtu... kto mnie przyjmie pod swój dach na wsi? ależ mam smutną minkę... pragnę zapaść w SEN I...
DS
+Quote Post
Wujcio Sam
post 10.10.2007 - 21:17
Post #5

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: z tamtąd
Nr użytkownika: 2069




50/50 hehehe
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 10.10.2007 - 21:29
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Na wichurze ponoć więcej kontaktów 1 stopnia z UFO. Choćby ze względu na ten fakt warto wybrać się kiedyś na łono natury. Temat spoko, może niektórzy wiochmeni są psychiczni, ale w większości to porządni obywatele IV Rzeszy RP.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 10.10.2007 - 21:36
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




Zagłosowałem, i wyskoczyło dokładnie 50/50 :D
i myślę, że podobny wynik sie utrzyma.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 10.10.2007 - 21:38
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(daywalker @ 10.10.2007 - 22:29) *
może niektórzy wiochmeni są psychiczni, ale w większości to porządni obywatele IV Rzeszy RP.

Znam kilku "wiochmenów" i to naprawdę są porządni ludzie. A czy psychiczni? Kto dzisiaj nie jest psychiczny ;)

Ja tam z miasta jestem i też znam psychicznych ludzi z mojego miasta.
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 11.10.2007 - 07:06
Post #9

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Ja jestem ze wsi.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 11.10.2007 - 11:59
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Jo tysz :F
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 11.10.2007 - 14:46
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




WCIĄGU 2 LAT WYPIERNICZAM NA WIEŚ , MAM NADZIEJE !!!!!!!!!! TA CISZA ,SPOKUJ ,PRZYRODA AH CUDO
POZDRO
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 11.10.2007 - 17:09
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Ja również jestem z miasta ale podobnie jak Darek najchętniej spieprzył bym gdzieś na wioskę, z dala od ludzi i tego całego syfu. <przygarnij kropka>
Profile CardPM
+Quote Post
Vitec
post 11.10.2007 - 22:04
Post #13

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 23.09.2007
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2130




Wrocek to chyba miasto, nie ? :)
Profile CardPM
+Quote Post
Wujcio Sam
post 11.10.2007 - 22:23
Post #14

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: z tamtąd
Nr użytkownika: 2069




ja mam taki dylemat, mieszkam niby w mieście, tyle że nie mam ani kanalizacji(szambo xD), ani kablówki (i tak nie oglądam TV), ani normalnych sąsiadów (większości nie widziałem na oczy). Dobrze, że mam przynajmniej jakotaki internet, no i oczywiście mam pięknie podziurawioną droge przed domem. No i ten rejon jest nadal zwany częścią miasta, no więc nie wiem czy mam to zaliczyć do miasta czy do wsi.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 12.10.2007 - 13:07
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedzi,głównie odp Miastowych, hahaha Czyste powietrze, Las,spokój tak ,tak prawie jak w bajce ,niestety rzeczywistość polska jest trochę inna niz te szablonowe przypuszczenia, jeżeli jesteś biznesmenem z Koreii to może ci się uda,Będziecie wracać do swych bloków na kolanach( :awe: ) chodzi mi o wieś do 200 mieszkańców i mniejsze.
Hasło dnia:
"Robota musi być"
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 12.10.2007 - 14:11
Post #16

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Ketrab zalezy też jaka wieś i czy większośc wsi to pola a nie domy, u mnie np. większośćź to domy, pól jest mało, można nazwać miejsce gdzie mieszkam małym miasteczkiem.
Profile CardPM
+Quote Post
damiano
post 12.10.2007 - 14:58
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 164
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: WLKP
Nr użytkownika: 1219




Małe miasteczo ale blisko do lasu. Wczoraj wróciłem z 2 grzybkami ale liczy się ten klimat ponurego lasu :)
Profile CardPM
+Quote Post
.::Tomek::.
post 12.10.2007 - 15:20
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




O fuck więcej mieszczuchów mamy xD ja jestem ze wsi. Hm...znaczy mieszkałem w mieście 8 lat potem 8 lat na wsi teraz jakiś rok mieszkam na....wyspie HAHAHAHA.....która przypomina wieś, na całej wyspie jest chyba 40 mieszkańców xD do miasta mam 1 milę morską haha :)
Profile CardPM
+Quote Post
Bomberman
post 12.10.2007 - 15:59
Post #19

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 08.10.2007
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 2254




ja urodziłem się w mieście, mieszkałem 6 lat , później się zacząłem przeprowadzać z rodzicami już z 8 razy się przeprowadzałem miasto->wieś->miasto->...
Obecnie mieszkam na wsi.
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 12.10.2007 - 16:04
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




CYTAT(Ketrab @ 12.10.2007 - 14:07) *
Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedzi,głównie odp Miastowych, hahaha Czyste powietrze, Las,spokój tak ,tak prawie jak w bajce ,niestety rzeczywistość polska jest trochę inna niz te szablonowe przypuszczenia, jeżeli jesteś biznesmenem z Koreii to może ci się uda,Będziecie wracać do swych bloków na kolanach( :awe: ) chodzi mi o wieś do 200 mieszkańców i mniejsze.
Hasło dnia:
"Robota musi być"




20 km od miasta lasy ,pola i moze z 10 domków wlasnie tam sie przeprowadzam i raczej niewróce do blokow na 100 % tym bardziej na kolanach a jak widac ostatnio ceny mieszkan sa wieksze niz postawienie domu
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 12.10.2007 - 17:57
Post #21


Guests








CYTAT
Hasło dnia:
"Robota musi być"

Hehe, Ketrabo, ja mam podobnie. Na wsi zawsze znajdzie się coś do roboty, kiedyś miałem dużo krówek, hehe, teraz mamy trochę kur i królików, aaa i parę kaczek.
Najwięcej pracy jest latem.

Właśnie, gdy wy byczyliście się(hahaha) na zlocie ja zasuwałem przy słomie (żniwa mieliśmy hehe).
Cały czas o was myślałem, gdy wracałem do domu przed północą to od razu odpalałem kompa i sprawdzałem czy są już jakieś relacje haha
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic