CYTAT(plantator @ 20.10.2007 - 16:59)

eeee, po przemyśleniach dochodzę do wniosku, że pilnowanie porządku dobre jest dla policjantów, a tu ma być wolność przecie, wolność wypowiedzi, słowa, języka, wolność tematów, etc jakieś tam takie rzeczy chyba.
Opcję Raport, też bym skasował, bo to śmierdzi cenzurką - ot każdy se może raportować co chce, ja nie wiem tyle nas system ogranicza a tu jeszcze takie numery ;)
Sarkazmem mi tu zalatuje xD Nom a poza tym zgodzę się z tym co napisał Meta post wyżej xP