Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Checi...
kubii
post 01.01.2008 - 20:34
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 01.01.2008 - 20:38
Post #2


Guests








Nie wierz.
Wiedz

Cytat z Matrixa:)

"Nie myśl o tym, jak to zrobić – musisz to wiedzieć"

i
+Quote Post
Angello
post 01.01.2008 - 20:39
Post #3


Guests








CYTAT(kubii @ 01.01.2008 - 20:34) *
Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?

Ja jestem wielkim pesymistą i wyszedłem nie raz. :)
Chociaż przypuszczam, że wiara jest pomocna w uzyskaniu OBE. Podświadomość inaczej się programuje i człowiek często doświadcza spontaniczne wyjścia.

Edit:
To "czyli ?" jest do mnie?
+Quote Post
kubii
post 01.01.2008 - 20:39
Post #4

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czyli udawalo ci sie bo wiesz ja pesymista jestem i chce miec oobe :)

niee :P
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 01.01.2008 - 22:21
Post #5

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




wiesz... ja też jestem pesymistką (która stara się nauczyć optymizmu) a jakoś robię postępy ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Aloha
post 01.01.2008 - 22:30
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 299
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: london
Nr użytkownika: 2007




"Siedzisz to siedz,idziesz to idz.Przedewszystkim nie wachaj sie!"
ZEN
Profile CardPM
+Quote Post
AlektO
post 01.01.2008 - 22:45
Post #7


Guests








Nie szukaj usprawiedliwienia dla siebie tylko poszukuj celu.
Nie ważne co myślisz.
:))
+Quote Post
kubii
post 02.01.2008 - 21:21
Post #8

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czyli sadzicie ze sie uda ;P
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 02.01.2008 - 21:28
Post #9

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




no jak nie jak tak! ;)
Profile CardPM
+Quote Post
damiano
post 02.01.2008 - 21:38
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 164
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: WLKP
Nr użytkownika: 1219




Pocieszę Cie. Też jestem raczej pesymistą ,chociaż czasami ogarniają mnie ''optymistyczne orgazmy'' :> I też mi bardzo dobrze idzie. Głęboka wiara i chęć osiągnięcia tego stanu same doprowadzą cie do oobe :)
Profile CardPM
+Quote Post
Morfeusz
post 02.01.2008 - 22:52
Post #11

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 28.12.2007
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3040




Ja wlasnie mam problem z tym, od kiedy wierze (cowiecej wiem) i chce to nie potrafie osiagnoc oobe/ld (pisze oobe/ld bo mam znikome doswiadczenie w temacie a czytając to forum widze ze nawet berdzo doswiadczeni maja z tym klopot ;)
Wiec: okolo roku temu zainteresowalem sie troszke medytacja i ogolnie pracą nad soba swoim umyslem itd etc... nie mysląc kompletnie o wychodzeniu z ciała.
I wtedy stalo po raz pierwszy pozniej jeszcze kilka moze kilkanascie razy.
Nie wiedzialem co to wiec na zmiane: balem sie, bylem ciekaw, wiezyłem ze to cos ciekawego i kompletnie ignorowałem jaki dziwaczne sny. I wtedy pod wpływem jakiegos artykulu w prasie przypomnialem sobie o oobe (jakies 2 miesiace temu) i zaczolem szperac, czytac i tak trafilem na to forum :)
Od tamtego czasu nie potrafie juz probuje prawie co dzien ale zasypiam :( i wydaje mi sie ze wlasnie to ze wierze/wiem i ze chce tego bardzo mocno wlasnie to przeszkadza :| moze wlasnie ta chęć pragnienie jest zbyt fizyczne cielesne (wtedy gdy sie relaksowalem staralem sie nie myslec o niczym wyproznic umysł).
Innym pomysłem jaki mi przychodzi do glowy to to ze za duzo naczytalem sie roznych metod, relcji innych ludzi i przez to zgubilem wlasna juz wypracowaną drogę teraz musze uczyc sie od nowa: wtedy wlasnie staralem sie nie pragnąć nic wyzbyc sie pragnien wiary uczuc (olac wszystko :)).tutaj czesto czytalem ze trzeba pragnąć, wierzyc i np myslec o obe w trakcie relaksacji itd
co Wy na to??
Profile CardPM
+Quote Post
wlosi
post 02.01.2008 - 23:07
Post #12

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2518




wszyscy rzucaja takimi ladnymi cytatami, a co ja na to?

K*urwa, przestan chrzanic tylko to zrob! :D

Umiesz to od zawsze, robisz to co noc jak zamykasz oczy, ZAWSZE TO ROBILES I BEDZIESZ ROBIL, musisz sobie to tylko USWIADOMIC




wierze w Ciebie
Profile CardPM
+Quote Post
OOOOOOO
post 03.01.2008 - 13:41
Post #13


Guests








CYTAT(kubii @ 01.01.2008 - 20:34) *
czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?

TAK,
Na początku nie masz innego wyjścia jak głęboko w to uwierzyć. Póki nie masz doświadczeń w tym względzie, dobrze by było byś podjarał się na maksa zawierzając innym i ufając im na słowo, że takie coś jak OBE/LD istnieje. Ja tak uczyniłem zawierzając R.Monroe, a powiem ci, że nie jestem urodzonym optymistą i mam wrodzoną nieufność. Teraz mając już jakieś doświadczenia, przeżycia, które na własnej skórze zaznałem w Poza, może i stałem się nawet niepoprawnym z uśmiechniętą gębą optymistą, ale to OBE/LD mnie odmieniło nic innego.
Dla nowicjusza kolejność jest taka: uwierzyć starszym na słowo z lekką dozą nieufności, poczym wyleść z ciała i wszystko sprawdzić, czy oby nie blefowali…
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 03.01.2008 - 15:42
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Miales jusz jakies wibracje,hipnagogi ?
Profile CardPM
+Quote Post
kubii
post 03.01.2008 - 19:16
Post #15

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




niee
Profile CardPM
+Quote Post
MadLuki
post 03.01.2008 - 19:43
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 174
Dołączył: 05.11.2007
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2503




Wszystko, czego chcesz, bez względu na to czy masz 13 --113 lat, est w zasięgu ręki i czeka, byś to wziął. Musisz wzbudzić w sobie głód. Musisz posiadać świadomość celu. Gdy piec wiary, pragnienia bucha od żaru, Wszechświat dostarczy ci wszytko czego chcesz...

Nasze myśli mają moc sprawczą :-) niezależnie od tego czy jesteś pesymista, zatwardziałym sceptykiem, czy święta Teresą :-)

Pozrd
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic