Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Strach Przed Zwłokami
Madern
post 06.03.2008 - 19:53
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
Profile CardPM
+Quote Post
Eden
post 06.03.2008 - 19:56
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 09.09.2007
Nr użytkownika: 2030




Martwy człowiek nic ci nie zrobi, za to żywy może wbić nóż w plecy
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 06.03.2008 - 20:01
Post #3

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




ale jakie ma powiązanie martwy człowiek z oobe?
Profile CardPM
+Quote Post
Madern
post 06.03.2008 - 20:04
Post #4

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Chodzi mi o widok smasakrowanych ciał, jak o nich zapomnieć ?
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 06.03.2008 - 20:05
Post #5

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




hm. po prostu usilnie staraj się myśleć o czymś innym. np licz od 0 do 100 i z powrotem, albo skup swoją uwagę na własnym oddechu ;) staraj się "wyrzucić" te myśli z głowy
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 06.03.2008 - 20:35
Post #6

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Jak już się pojawią, obserwuj je i jeśli odczuwasz przez te obrazy jakieś emocje, zastanawiaj się czemu i spróbuj uświadomić sobie, że możesz nad tymi emocjami panować. Jeśli odczujesz strach obserwuj strach, jeśli odczujesz wstręt obserwuj wstręt. Odetnij się od emocji, aby je jedynie obserwować. Powinno pomódz.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 06.03.2008 - 22:57
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




A ja powiem tyle: przejdzie ci. Jak zamykam oczy, to też widzę różne rzeczy. Ale to przechodzi. Jeśli nie po godzinie, to po tygodniu. Ale przechodzi.
Profile CardPM
+Quote Post
kkz
post 07.03.2008 - 11:51
Post #8

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 45
Dołączył: 23.02.2008
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 3655




Nie oglądaj już takich bzdur;) ...
a jak zamekasz oczka mysl o czyms innym albo staraj się nie myśleć... wyłączyć się ...
Profile CardPM
+Quote Post
fallenka
post 07.03.2008 - 12:13
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 152
Dołączył: 06.01.2008
Nr użytkownika: 3128




Kiedy w Twojej głowie znowu pojawi się oraz tych zwłok pomyśl sobie że to tylko wytwór Twojej wyobrazni.Pomyśl sobie o czymś przyjemnym co Cię ostatnio spotkało.
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 07.03.2008 - 15:46
Post #10


Guests








Musisz wyplewić te wizerunki z podświadomości. Oto jeden ze sposobów: po wprowadzeniu się w trans wyobraź sobie ,lub jak potrafisz, to zwizualizuj,że strach związany z Twoim problemem jest dzikim zwierzęciem .Następnie nakarm je , głaskaj .Zaprzyjaźnij się z nim i jeszcze kilka razy powtarzaj ten schemat przez kilka dni. Podświadomość się oswoi , oczyści i zacznie chodzić ,jak nowo-naoliwiona maszyna. .
+Quote Post
gibgibon17
post 07.03.2008 - 16:48
Post #11

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 20
Dołączył: 22.02.2008
Nr użytkownika: 3645




Oglądałem te zdjęcia i nie wiem dlaczego wywarły na tobie takie wrażenie możesz powiedzieć ze jestem bez uczuć ale dla mnie to są tylko zwłoki a co do mózgu na wieszku itp. to pomyśl sobie ze przecież masz taki sam tak ze według mnie zastanów sie najpierw co ci tak obrzydza bo raczej nie widok narządów czy zmasakrowanych zwłok a może porostu to jest strach ze każdego to może spotkać
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 07.03.2008 - 17:37
Post #12

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




CYTAT
Oglądałem te zdjęcia i nie wiem dlaczego wywarły na tobie takie wrażenie możesz powiedzieć ze jestem bez uczuć ale dla mnie to są tylko zwłoki


każdy na tego typu materiały, zdjęcia, reaguje całkowicie inaczej. jednego to kompletnie nie rusza a drugi na samą myśl o tym ma odruchy wymiotne czy też ogarnia go strach... to zależy od psychiki poszczególnego człowieka...
bo np mnie to też jakoś specjalnie nie rusza. może nie jest to zbyt smaczny widok.. no ale cóż.
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 07.03.2008 - 17:40
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Hehe, miałem ten sam problem jak odwiedziłem rotten, tyle, że to było już wieki temu.
No i jeszcze przy dużych stresach się pokazywały jakieś twarze zniekształcone itp.
Teraz mam na to prosty sposób. Nie myśl o tym, samo sobie pójdzie, wydawaj się znudzony tym, nie przepędzaj na siłę, zaakceptuj i zostaw. Pamiętaj nie walcz sam ze sobą. Na mnie przynajmniej to zawsze działa.
Profile CardPM
+Quote Post
Szopen
post 07.03.2008 - 23:57
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Ja dla rpzykładu myślę wtedy o sexie. Np. jak widziałem jakąś zmasakrowaną laskę, to wyobrażam sobie, że robi mi loda i strach zamienia się w śmiech i przyjemność :)
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 08.03.2008 - 02:56
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(SORROW @ 07.03.2008 - 15:46) *
Musisz wyplewić te wizerunki z podświadomości. Oto jeden ze sposobów: po wprowadzeniu się w trans wyobraź sobie ,lub jak potrafisz, to zwizualizuj,że strach związany z Twoim problemem jest dzikim zwierzęciem .Następnie nakarm je , głaskaj .Zaprzyjaźnij się z nim i jeszcze kilka razy powtarzaj ten schemat przez kilka dni.

Albo weź strzelbę i rozwal mu łeb! Tak, żeby mózg wylądował na ścianie a krew zabryzgała sufit. Dla pewności odstrzel mu wszystkie kończyny, jeżeli jakaś nie odpadnie od razu, odetnij nożem każde ścięgno, obserwuj krew spływająca po ostrzu... zrób to tak, by zwierz już nigdy nie wstał i już nie mógł cię nachodzić! <mad> To na pewno poskutkuje :D
Nie potrzebnie w ogóle ten temat założyłeś, bo teraz będzie ci trudniej zapomnieć. Ale jest jeszcze rada. Teraz zamiast zwłok napatrz się na gołe baby :D Bo chyba lepiej, żeby to one nie dawały ci spac niż jakieś umarlaki.
Profile CardPM
+Quote Post
Madern
post 08.03.2008 - 23:05
Post #16

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




CYTAT(Noobek @ 08.03.2008 - 02:56) *
Albo weź strzelbę i rozwal mu łeb! Tak, żeby mózg wylądował na ścianie a krew zabryzgała sufit. Dla pewności odstrzel mu wszystkie kończyny, jeżeli jakaś nie odpadnie od razu, odetnij nożem każde ścięgno, obserwuj krew spływająca po ostrzu... zrób to tak, by zwierz już nigdy nie wstał i już nie mógł cię nachodzić! <mad>

Cholera, a żeś mi namieszał w głowie. Teraz już nigdy nie zasnę. Już widzę te obrazy........ ;D
Profile CardPM
+Quote Post
Franki
post 09.03.2008 - 00:45
Post #17

OBE Maniak 152
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 154
Dołączył: 11.11.2007
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2563




Wypoj 3 Okocimy Mocne (7.1%) zapomnisz. :).
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic