Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Kurs, pomoc do kursu
LokokOKO
post 09.07.2008 - 21:51
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




witam wszystkich jestem nowy .. troche poczytalem na forum ;]
Zapisalem sie na jakis kurs na stronie startowej oobe.pl 10 dniowy ... podalem link wszystko cocacy i co teraz niby ?? dostalem emaila zaakceptowale i gdzie teraz mam sie skierowac ??
Teraz 2 rzecz chcem doznac oobe ale nie moge znalezc opisanej metody 4+1 .. Moze podacie linka czy coss
A moze polecicie mi jakies inne metody ??
Profile CardPM
+Quote Post
Paul 023
post 09.07.2008 - 22:02
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




Musisz cierpliwie czekać zadania z kursu będziesz otrzymywał przez 10 dni -:)
Do nikogo nie musisz się kierować :]
Natomiast co do pozostałych pytań to polecam szukać :)

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 09.07.2008 - 22:44
Post #3

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




Jeżeli do piątku nie dostaniesz kursu na e-mail napisz.
Profile CardPM
+Quote Post
LokokOKO
post 10.07.2008 - 08:31
Post #4

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




I co tam bedzie bo sie doczekac nie moge ;] ehh a co do szukania to ciezko czegos sie doszukac na tym forum, xD
A wam to sie udalo ??
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 10.07.2008 - 11:04
Post #5

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




CYTAT(LokokOKO @ 10.07.2008 - 09:31) *
I co tam bedzie bo sie doczekac nie moge ;] ehh a co do szukania to ciezko czegos sie doszukac na tym forum, xD
A wam to sie udalo ??


Udało się. A w kursie będą zadania :)
Profile CardPM
+Quote Post
Paul 023
post 10.07.2008 - 12:52
Post #6

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




Mnie się wiele udało znaleźć tego czego szukałem... :) Jeżeli były jakieś trudności i nie wiedziałem czegoś bądź nie zrozumiałem jak należy to zadawałem pytanie tu na forum :] Więc nie narzekaj, że będziesz miał problem z szukaniem ;p ;p xD
Profile CardPM
+Quote Post
LokokOKO
post 10.07.2008 - 13:47
Post #7

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




Taaa .... i tam na tych emailach bedzie wszystko co i jakopisane wszystko od poczatku ?
Profile CardPM
+Quote Post
Dexarz
post 10.07.2008 - 14:12
Post #8


Guests








Sam mialem ten kurs i polecam ci go ...Tak tam jest wszystko opisane ..
+Quote Post
LokokOKO
post 10.07.2008 - 14:28
Post #9

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




a co jest w 1 dniu ? ;]
Profile CardPM
+Quote Post
Paul 023
post 10.07.2008 - 14:35
Post #10

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 29.02.2008
Nr użytkownika: 3713




Bądź cierpliwy i czekaj na pierwszy kursy, który otrzymasz e-mailem ...
Sam zobaczysz co tam będzie :]

Jak wyżej napisał jeden z obemaniaków jak nie otrzymasz do piątku kursu
to napisz na forum.
Profile CardPM
+Quote Post
LokokOKO
post 10.07.2008 - 15:15
Post #11

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




Taa ehee .. Ale oobe polega na kontrolowaniu snu ? sni sie co chce ? czy poprostu tylko wyjscie tym 2 cialem z siebie i robienie wszystjiego jak w realu ?;] Czy to wszystkiego na raz ?..
Profile CardPM
+Quote Post
Dexarz
post 10.07.2008 - 15:22
Post #12


Guests








Jeden sądzi ze to kontrlowany sen ,2 że wychodzimy ,nie wiem ..3maj się tego co ty chcesz ...kieruj się swoim zdaniem na ten temat ...Ale skoro OoBE to Out Of Body Experience ,to pewnie wychodzimy ..sam to zbadaj i zdecyduj ...Ja sądze że wychodzimy ...
+Quote Post
6umerang
post 10.07.2008 - 15:28
Post #13

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




CYTAT(LokokOKO @ 10.07.2008 - 16:15) *
Taa ehee .. Ale oobe polega na kontrolowaniu snu ? sni sie co chce ? czy poprostu tylko wyjscie tym 2 cialem z siebie i robienie wszystjiego jak w realu ?;] Czy to wszystkiego na raz ?..


Spytaj pani przedszkolanki...
Profile CardPM
+Quote Post
LokokOKO
post 10.07.2008 - 15:50
Post #14

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 09.07.2008
Nr użytkownika: 4783




kurcze .. ehh a co polecicie jakis poradnik np moze jaiegos kolesia ktory opisal w swoich ksiazkach ??
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 10.07.2008 - 15:51
Post #15


Guests








robert monroe, darek sugier, bruce moen..duzo ich. poczytaj.
+Quote Post
Andersenn
post 10.07.2008 - 16:45
Post #16

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




CZYTAJ FORUM!! NAPRAWDĘ, NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA SĄ JUŻ ODPOWIEDZI, WYSTARCZY TROCHĘ CHĘCI!
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic