Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Próby Zastraszenia
rugwa
post 23.08.2009 - 00:08
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 115
Dołączył: 18.08.2009
Skąd: Turek
Nr użytkownika: 7321




Witam, na forum jestem nowa, ale OOBE towarzyszy mi "od zawsze". Ostatnio postanowiłam zająć się tym aspektem bardziej świadomie, wszystko szło gładko aż do dziś. Dwie osoby miały sen, w którym "siły wyższe" przekazały im informacje dla mnie. Informacje od obojga były formą ostrzeżenia; lepiej żebym nie zajmowała się tym, czym się obecnie zajmuję, bo nie wiadomo czym może się to dla mnie skończyć.
Oczywiście odebrałam to jako próbę zewnętrznego zastraszenia mnie/bardzo wyrafinowanej manipulacji. Coś lub ktoś lub coś próbuje wpłynąć na moje postępowanie, posługując się do tego celu osobami trzecimi.
Z ciekawości pytam, czy miał ktoś podobne przeżycia?
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 23.08.2009 - 00:18
Post #2

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Powiedz swoim znajomym , ze pieprzą i nie wierzysz w złe zakończenie czegoś czego jeszcze nie zaczęłaś. gdy się trochę wyćwiczysz podeślij im odlotowy sen, by aż w piety poszło.
Profile CardPM
+Quote Post
rugwa
post 23.08.2009 - 00:57
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 115
Dołączył: 18.08.2009
Skąd: Turek
Nr użytkownika: 7321




CYTAT(Zbyszek @ 23.08.2009 - 01:18) *
Powiedz swoim znajomym , ze pieprzą i nie wierzysz w złe zakończenie czegoś czego jeszcze nie zaczęłaś. gdy się trochę wyćwiczysz podeślij im odlotowy sen, by aż w piety poszło.


To, że pieprzą, to wiem i już im dałam do zrozumienia, że nie poddam się ich sugestii. Nie zamierzam jednak się mścić i niczego im udowadniać, bo oni niczemu nie są winni, a mi do szczęścia też to nie jest potrzebne.
W każdym razie dziękuję za radę prosto z serca:)
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 23.08.2009 - 09:34
Post #4

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Mscic sie nie ma za co, bo nie ma krzywdy. Zapros ich na zwykly sen. Zmysl wesola fabule i dobrze se bawcie. Znajomym przejdzie strach i dadza ci spokoj ze swoim jasnowidztwem.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic