Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Odwiedzenie Darka Sugiera
nieq
post 05.01.2010 - 22:53
Post #1


Guests








Witam gadajac z kolega RAZIEL'em wpadlem na pomysl zeby odwiedzic naszego OBEMANIAKA, z racji tego ze raziel jest z jego okolic wrecz bardzo blisko sam sie na to zgodzil(pod wpływem alkoholu), zaproponowal zeby napisac jakas petycje, ze jestesmy zniesmaczeni jego naglym odejsciem, PISZCIE !

(sorry ze wszystko w jednym zdaniu i z bledami ale sie spieszylem ;))
+Quote Post
Mano
post 05.01.2010 - 22:56
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




z tego co kojarze pomysl byl na obeforum i nie przyjal sie pozytywnie przez samego Darka, wiec sadze, ze takie nagonki sa gowno warte, dopoki sam 'poszkodowany' nie wyrazi zgody :D

i tak od siebie. Skoro tym wszystkim rzucil, to mial powod. Takie nieswiadome dla niego zbieranie ekipy i wypad mu na chate jest wchuj nietrafionym pomyslem.
Bedzie chcial, to wroci - proste.
pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 05.01.2010 - 22:56
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




darek z tego co se pamietam nie zyczyl sobie natretow
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 05.01.2010 - 23:08
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




żeby nie było żadnych nieporozumień w tej kwestii. Zgodziłem się na odegranie roli posłańca. Nie podzielam zdania wyrażonego w owej petycji która niechybnie zostanie przygotowana. Jako że moje miejsce zamieszkania jest niedalekie miejscu zamieszkania Darka zgodziłem się zawieźć to przesłanie (nie mam nic do roboty to czemu nie) Jeśli mnie wyjebie to trudno się mówi wtedy Mission will not be accomplished .
Profile CardPM
+Quote Post
Freddy K
post 05.01.2010 - 23:44
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547




CYTAT(nieq @ 06.01.2010 - 09:53) *
Witam gadajac z kolega RAZIEL'em wpadlem na pomysl zeby odwiedzic naszego OBEMANIAKA, z racji tego ze raziel jest z jego okolic wrecz bardzo blisko sam sie na to zgodzil(pod wpływem alkoholu), zaproponowal zeby napisac jakas petycje, ze jestesmy zniesmaczeni jego naglym odejsciem, PISZCIE !

(sorry ze wszystko w jednym zdaniu i z bledami ale sie spieszylem ;))

Naczelny Obemaniak musiał mieć jakiś ważny powód by opuścić to forum, a Wy nawet nie potraficie uszanować jego decyzji, żal. Chyba znacie to powiedzenie, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
Profile CardPM
+Quote Post
GdaJan
post 06.01.2010 - 00:17
Post #6

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Gdansk
Nr użytkownika: 6922




Jak chcą to niech idą, ale nie pod egidą oobe.pl , tylko prywatnie.

Nie dość, że ciągle nawiedzają mentalno-astralnie, to jeszcze teraz fizycznie ;) Zwiał to zwiał, wróci jak odnajdzie "sens" :D
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 06.01.2010 - 00:24
Post #7

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:17) *
Nie dość, że ciągle nawiedzają mentalno-astralnie, to jeszcze teraz fizycznie ;) Zwiał to zwiał, wróci jak odnajdzie "sens" :D


a bo ty wiesz ze go nawiedzają

Profile CardPM
+Quote Post
VVi
post 06.01.2010 - 00:48
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 583
Dołączył: 11.08.2007
Skąd: Piechowice
Nr użytkownika: 1760




Nie wiem czy wiecie, ale ludziki z obeforum.pl wysłali do niego 2 listy (na 2 różne adresy) w sprawie zniknięcia/przejęcia jego strony obemaniak.pl. Jeden list wrócił, na drugi chyba nie ma odpowiedzi.
Generalnie odratowaliśmy jego stronkę pod innym adresem - na razie tymczasowo - www.obemania.pl
A tak poza tym, skoro Darek się nie odzywa, to po co go męczyć i zaczepiać. Taki jego wybór, jak zechce to wróci.
Profile CardPM
+Quote Post
GdaJan
post 06.01.2010 - 00:57
Post #9

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 98
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Gdansk
Nr użytkownika: 6922




Przy okazji:
http://www.obemania.pl/index2.php.htm
CYTAT
PS:
chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy do mnie nie pisali, nie dzwonili, nie pukali. Zaspokoili się tym co dałem i nie chcieli więcej.
Profile CardPM
+Quote Post
Rachab
post 06.01.2010 - 01:50
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




Niepokój jest chyba najgorszą rzeczą... ale prezent w postaci słonia w karafce jeszcze większą, bo jak się karafka rozbije to słoń odzyska ksztaut i rozwali szafke, bo ciężki... ale to wszystko przebija nękanie. Zwiał to zwiał... też zwiałam z astrala... Ludzie... prywata. Można mu wysłać kwiatka, ale żeby nawiedzać bezbronnego we własnym łóżku... no nie wiem... trochę toaletowa sprawa... (a'propos ostatniego posta, sory, za określenie) ciężki festiwal fanatyzmu :) jak to u mnie w szkole się mawia :D
Profile CardPM
+Quote Post
Meshu
post 07.01.2010 - 00:03
Post #11

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




Też myślę, żeby go zostawić w spokoju... Ale wiecie, można go odwiedzić na kawę wpaść, albo cuś :P
Profile CardPM
+Quote Post
ptysiek
post 07.01.2010 - 17:43
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




dajcie Darasowi spokój bo rzucę na Was klątwę klawej kopy.
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 08.01.2010 - 00:48
Post #13

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




CYTAT(GdaJan @ 06.01.2010 - 00:57) *
Przy okazji:
http://www.obemania.pl/index2.php.htm

PS:
chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy do mnie nie pisali, nie dzwonili, nie pukali. Zaspokoili się tym co dałem i nie chcieli więcej.


No a czego się spodziewał - rzeki kasy z obe-pasty na hemeroidy w sklepiku, czy z żółtej ksiażeczki (made in china?)?? Starał się, tworzył, kombinował aż przekombinował z tą obe-wolnością i obe-miłością i go ten cały wasz MTJ w garnek trzasnął, żeby się uspokoił i zaczął żyć póki może i wariata z siebie nie robił

Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 08.01.2010 - 10:41
Post #14

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




A gryz obwiesiu:)
Profile CardPM
+Quote Post
RED2
post 08.01.2010 - 15:47
Post #15

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 26.12.2008
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 6603




Witam.Bardzo szanuje mr.Darka ale może obe mu zaszkodziło i się usunol w cień żeby nad sobą popracowac,dziwne co.
A z drugiej strony ma żonę dziecko trzeba da mu spokój.
Szkoda że nie wyjaśnil odejścia szacun dla nie go .
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 09.01.2010 - 22:35
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




zaszkodzić to może stara parówka ,doświadczenie nie szkodzi ,czerwony
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 09.01.2010 - 22:55
Post #17

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




czasem szkodzi
Profile CardPM
+Quote Post
Gray
post 09.01.2010 - 23:04
Post #18


Guests








a czasem może wręcz bardzo zaszkodzić ;]
+Quote Post
obeludek
post 10.01.2010 - 01:26
Post #19

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 51
Dołączył: 13.08.2007
Skąd: małopolskie (gdzie moc powołań)
Nr użytkownika: 1773




no, a czasami troszeczkę może zaszkodzić
Profile CardPM
+Quote Post
Aloha
post 10.01.2010 - 01:51
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 299
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: london
Nr użytkownika: 2007




rydzyka se odwiedzcie
Profile CardPM
+Quote Post
sir tup2s
post 10.01.2010 - 13:26
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 2940




CYTAT(Aloha @ 10.01.2010 - 01:51) *
rydzyka se odwiedzcie

ja chciałem ale mnie nie wpuścili do redackji :(
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic