untitled2.jpg ( 30.05k )
Liczba pobrań: 367Wstydzę się: za zło tego świata,
za działania przeciw ludzkości,
za nienawiść do bliźniego,
za konformizm i jego brak,
za modlitwy w złych intencjach,
za zniszczenia naszej planety,
za myśli, które prowadzą do złego,
za fanatyków, ekstremistów i terrorystów,
..........................................................
(to działa jak Mantra, można dodawać dalsze wersy, trochę ci ulży)