Czas plynie nieublaganie szybko, maj nachodzi wielkimi krokami - a u nas ciiiiiiiiiisza?! :D
Nie wiem czy inne fora cos organizuja, a czas nagli, gdyz trzeba zamowic noclegi, wyzywienia i tak zorganizowac, aby to spotkanie pozostalo na zawsze w naszej pamieci :)
Proponuje wiec 27-29.05.2011 w pieknej i niepowtarzalnej oazie spokoju, ktora specjalnie dla nas bedzie przygotowane:
http://www.lubogoszcz.pl/index.php5Wspaniale miejsce na ucieczke od zgielku, na medytacje i eksperymenty.
Mam nadzieje, ze do tego czasu uda mi sie wydrukowac pierwsze czasopismo Obenautow - "Obemania" :D
Inne ciekawe propozycje, jak tez pomysly na umilenie nam czasu prosze zglaszac do 10.03.2011, reszte czasu trzeba poswiecic na organizacje :mrgreen:
Zapraszamy Obenautow ze wszystkich for :D
Jakby zabraklo miejsca w domkach to pod namioty :D
Powiem tak.
27-29.05.2011 odbedzie sie zlot Obenautow.
Miejsce:
http://www.lubogoszcz.pl/index.php5Größere Kartenansicht
ADRES:
34-734 Kasinka Mała
Googlemap: 49°42'8.21"N 20° 3'30.33"E
DOJAZD:
http://maps.google.at/wpisac: Baza Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Lubogoszcz"
PROGRAM:
27.05.2011
1. Dojazd,
2. Spacery,
3. Wspolna kolacja.
28.05.2011
w planie
29.05.2011
w planie :D
Prosze o podanie rowniez, czy zyczysz sobie zakwaterowanie w 1, 2 czy wieloosobowam pokoju oraz czy dla palacych, czy dla niepalacych
Zainteresowani mogą wpisywać się w tym temacie, lub na forum obemania.pl.