CYTAT(Traktorzysta1300 @ 27.02.2011 - 11:27)

Daras, opowiedz nam wiecej i nie rob takich bledow ortograficznych
dobra opowiem wam co ostatnio miałem w poza,albo inaczej:dalej zajmuję się OBE tak daję to dużo dalej uważam że to prozdrowotne szczerze mówiąc nie lubię neta o czym pisałem na swojej stronie dobrze że ją zarchiwizowaliście to ludziska pooglądać sobie mogą hehe
a co do tego OBE to ciężko tutaj cokolwiek opisać ale mogę powiedzieć że zaleciałem dalej niż wtedy kiedy spotkałem tego "kogoś" jak zwał tak zwał czy to archanioł był jakiś czy zaiste ktoś inny
jeśli chceta jak ja mieć takie doświadczenia to trzeba OBE traktować na serio inaczej z tego co wiem na ciężkich ciemnych fazach można trafić a jeśli delikwent ma nieczyste intencje no tutaj przemilczę to
to tyle jeszcze jakieś pytania?