CYTAT(Ketrab @ 03.07.2007 - 07:57)

No to instalujemy Twierdzę (: "Sir, nasze zapasy żywności są bardzo skromne"
Plemiona
"Aby budować więcej niż 2 budowle jednocześnie musisz być posiadaczem konta Premium"
Już mnie zdenerwowali (:
Właśnie zainstalowałem i ide grać. ;]
A co do żywności.. staraj się robić chleb o ile to możliwe, bo on jest najbardziej wydajny. :)
Edit:
Ketrab, dostałeś zaproszenie od Noble, kliknij w zakładke "Plemię" i będziesz mógł je przyjąć.