Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413
taką opcję masz w swoim profilu ... w srodkowej kolumnie... (miedzy prawą a lewą :P) tylko musisz przyjrzec sie zakladkom i wybrać własciwą... czyli tą z napisem posty :]