Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Forum Przymiera, propozycja nowego działu
Lukasz
post 04.10.2007 - 19:43
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




I trzeba coś z tym zrobić!

Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.

Kto chętny to dopisywać się do prośby :)
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 04.10.2007 - 19:58
Post #2


Guests








Hmmm, nie wiem, w sumie mamy już Hyde Park i tematy o szeroko pojętej ezoteryce lądują tam. No ale giną wśród tzw. tematów jajrcarskich (gdzie robimy sobie jaja i nabijamy posty hehehe).

Fajnie by było to rozdzielić, ja popieram, ale i tak wszystko jest w rękach Architekta-PurpleCata
+Quote Post
Draq
post 04.10.2007 - 19:58
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




Ja popieram ;)
Profile CardPM
+Quote Post
ptasiek
post 04.10.2007 - 20:15
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




Moja propozycja jest taka: w Hyde Parku zrobić konkretne działy, np. ezoteryka, nauka, rozrywka, no i może jeszcze spam ;) Bo ostatnio dużo tematów jest w hp, a przydało by się jakoś je posegregować. Ale to tylko propozycja.
Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 04.10.2007 - 20:17
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Pomysł Ptasiora mi sie podoba... moznaby podzielic sam Hyde Park.
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 05.10.2007 - 13:45
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że forum przymiera, choć tematy już się powoli wyczerpują;) Pozatym to forum dotyczy jednego konkretnego zagadnienia OOBE,
dlatego jeżeli chcesz szukać rozrywki, informacji z innych dziedzin, wal na Hajd Park..
Podzielenie HP, było by dobrym pomysłem, przy okazji można by było zrobić porządek w tej części forum, a ciekawsze tematy podoklejać. Zresztą taki zabieg przydał by się też w innych działach, o zatrudnieniu moderatorów do czynnej służby już nie wspomnę;).
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 05.10.2007 - 16:07
Post #7

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




CYTAT(ptasior @ 04.10.2007 - 21:15) *
Moja propozycja jest taka: w Hyde Parku zrobić konkretne działy, np. ezoteryka, nauka, rozrywka, no i może jeszcze spam ;) Bo ostatnio dużo tematów jest w hp, a przydało by się jakoś je posegregować. Ale to tylko propozycja.
Pozdrawiam.

Świetny pomysł ptasior, jestem Za posegregowaniem. :)
Profile CardPM
+Quote Post
liber
post 05.10.2007 - 16:35
Post #8

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: okolice Lublina
Nr użytkownika: 1948




Jestem za
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 05.10.2007 - 16:55
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Jak ja kocham Spam :D
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 05.10.2007 - 17:42
Post #10


Guests








HEHE i mam małą prośbę. Jak już podzielicie HP to przyklejcie gdzieś mój temat o UFO hehehe, gdzieś tam zginął w gąszczu różnych jajcarskich wątków.

Dobra koniec, już się nie reklamuję hehe :)

PS> Fakty, przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów.

- Stanton T. Friedman
+Quote Post
PurpleCat
post 06.10.2007 - 09:32
Post #11

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Można by pomyśleć o oobe-pedii http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=96...amp;#entry16033
i tam systematyzować wiedzę z forum.

Albo w ogóle może Encyklopedia Ezoteryczna czy coś podobnego oczywiście bez pseudo wróżek i innych "czarowników".

Wszystko w podobnym systemie jak Wikipedia czyli każdy może zmieniać. Są chętni?
Profile CardPM
+Quote Post
Mishah
post 07.10.2007 - 12:55
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 05.08.2007
Nr użytkownika: 1704




CYTAT(PurpleCat @ 06.10.2007 - 10:32) *
Można by pomyśleć o oobe-pedii http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=96...amp;#entry16033
i tam systematyzować wiedzę z forum.

Albo w ogóle może Encyklopedia Ezoteryczna czy coś podobnego oczywiście bez pseudo wróżek i innych "czarowników".

Wszystko w podobnym systemie jak Wikipedia czyli każdy może zmieniać. Są chętni?


Z tą ezo-wikipedią toś wyskoczył człowieku!!! Zajefajny pomysł- szacun, jestem za.
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 07.10.2007 - 16:22
Post #13

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




To prawda Purple jak cos powie, to powie Wkracza jak smiglowiec na scene rozpylajac smiecie.!!!
Profile CardPM
+Quote Post
Blixtar
post 07.10.2007 - 16:57
Post #14

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 21
Dołączył: 06.10.2007
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2232




Mimo że do tego celu może posłużyć hyde-park, to jednak podpisuje się pod prośbą ;)
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 09.10.2007 - 19:36
Post #15

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




No to świetnie. Serdeczne dzięki za szalenie miłe słowa. Koło weekendu uruchomie system i zaczniemy działać.
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 09.10.2007 - 19:43
Post #16


Guests








CYTAT
Albo w ogóle może Encyklopedia Ezoteryczna czy coś podobnego oczywiście bez pseudo wróżek i innych "czarowników".

Wszystko w podobnym systemie jak Wikipedia czyli każdy może zmieniać. Są chętni?


No to widzę, że znowu będzie się działo. Cat nie próżnuje. Pomysł świetny, jeżeli mógłbym się do czegoś przydać to chętnie pomogę

PS>
Wolność!!!
- Scena, w której głównym bohater – William Wallace, miał pod wpływem tortur poprosić o wybaczenie króla Anglii, a tym samym przyznać, że wszystko, czego dokonał do tej pory nic nie znaczy. Tłumy zebrane wokół, wtórują katowi, przymuszając Wallace'a do tego, aby prosił o litość. "Braveheart" jednak, ostatkiem sił, zbiera się i wykrzykuje na całe gardło hasło, które wszystkich wprawia w osłupienie.
+Quote Post
krzysztof
post 12.10.2007 - 12:02
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




CYTAT(Lukasz @ 04.10.2007 - 20:43) *
I trzeba coś z tym zrobić!

Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.

Kto chętny to dopisywać się do prośby :)

a mnie zaczyna powoli denerwowac pojawianie sie postow i dzialow malo zwiazanych z tematyka serwisu, czyli OBE. Ustalcie raz na zawsze obszar, w ktorym sie poruszacie. W tym obszarze piszcie swoje relacje, swoje przemyslenia na ich temat. Dzialy typu Hyde Park sa moim zdaniem strata czasu i energii. Na takie tematy mozna pogadac wszedzie, np. na gg. Tutaj powinny byc dyskusje nt. OBE. Ale to tylko moje zdanie.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic