|
Temat o tym był już chyba 2 razy. Przypuszczam, że nauka kiedyś będzie w stanie wytłumaczyć fizycznie oobe, ale nie na obecnym poziomie techniki. Gdyby udało im się wytłumaczyć istnienie ciała astralnego, lub energetycznego wszystko przybrało by inne znaczenie. Poza tym nie zapominajmy, że faktyczny poziom nauki naszej cywilizacji, stoi na o wiele wyższym poziomie, niż ten "oficjalny". Może już to odkryli i np. wojsko używa tego do własnych celów, a uświadamianie ludzi o oobe nie jest im na rękę? Who knows?;p
|