|
sorki DEHNEO, wiem, że to nie było specjalnie, ale czat był przez twój błąd nie do użytku a chyba nie wyświetlało ci się co wszyscy pisali - czat był zawalony całkowicie słowami: wszedł/wyszedł.
Banik sądzę, że jest czasowy, a jak nie, to na bank, ktoś cię odbanuje - w każdym razie nie był złośliwy, tylko jedyne rozwiązanie na problem techniczny - inaczej nie dałoby się przeprowadzić rozmowy nawet najmniejszej...
Pozdrawiam.
P.S. wyczyść cache/pamięć podręczną/cookies przeglądarki - to powinno pomóc.
--edit-- Problem rozwiązany:
błąd powodowany był przez operę + linux. problemu nie ma, żadnych banów też - pozdro.
|