|
Ja też dziękuję wszystkim bez nazwisk za wszystko - niech ten temat robi za wątek dziękczynny dla każdego, bo inaczej będzie sto wątków typu: dzięki Panie X za cośtam, o dzięki panie Y za bąka rano, etc ;)
Po prostu dzięks.
A co stronki Darka - Darek powiedz adminowi swojemu, żeby ci zrobił tutorial "step by step" jak dodawać arty chociaż - jak to CMS, to tu nie ma żadnego xhtml, czy php - jak w wordzie... a jak jest trochę grzebania, to polecam jednak Joomlę, której też dziękuję, że jest taka dobra, za darmo i nie raz mi ułatwiła pracę ;)
|