Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Latający Holender?, niezły trick, czy co...
plantator
post 23.10.2007 - 18:19
Post #1


Guests








http://www.tvn24.pl/-1,1525801,wiadomosc.html
+Quote Post
MetaPsyche
post 23.10.2007 - 18:23
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




jeśli nie trick to respect for him
Profile CardPM
+Quote Post
kelme
post 23.10.2007 - 18:24
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 71
Dołączył: 02.11.2006
Nr użytkownika: 213




niesamowicie to wyglada :) sam Copperfield by tak nie zrobil :P
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 23.10.2007 - 18:26
Post #4


Guests








zastanawia mnie ten badyl, co go ciągle trzymać musi...
+Quote Post
MetaPsyche
post 23.10.2007 - 18:34
Post #5

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




no niby na niego przenosi cały ciężar ciała, jeśli to nie trick, ale nie będę próbował sam to zrobić :>
Profile CardPM
+Quote Post
ptasiek
post 23.10.2007 - 18:35
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




Gdyby on na prawdę potrafił lewitować, to nie byłby potrzebny mu żaden kijek.
Profile CardPM
+Quote Post
alan11211
post 23.10.2007 - 18:39
Post #7

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 65
Dołączył: 14.05.2007
Nr użytkownika: 1137




niewiem
jesli same tvn 24 sie zjawilo to niemogl byc nagrany jakos amatorsko filmik i otpowiednio falszowany bo prasa bylo wszystko wiec to wykluczone
raczej to z kijkiem tez malo prawdopodobne bo ciezko sie utrzymac na takim kijku jedna reka wiem ludzie umieja wyczyniac cuda ale jesli nawet to trick to respeck dal goscia a jak nie to tymbardziej respeckt
Profile CardPM
+Quote Post
Wesoły Pierożek
post 23.10.2007 - 18:55
Post #8

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 61
Dołączył: 12.05.2007
Skąd: Mikołów
Nr użytkownika: 1122




http://pl.youtube.com/watch?v=MzxN-7okZWo
hihi :P
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 23.10.2007 - 18:57
Post #9


Guests








tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe, etc kupują filmy jeśli akurat tam nie mogą dotrzeć, chętnie też biorą filmy za friko, lub za grosze od amatorów, którzy się cieszą, że to ich film będzie w tv.

zresztą - fakt - szacuneczek za inwencję twórczą dla ziomka xD

- ehehehe, pierożek, instrukcje do tej lewitacji można znaleźć na google za friko lub na allegro za drobną opłatą :)
+Quote Post
Wesoły Pierożek
post 23.10.2007 - 19:05
Post #10

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 61
Dołączył: 12.05.2007
Skąd: Mikołów
Nr użytkownika: 1122




Wszystko tak możemy sobie tłumaczyć ;)
Profile CardPM
+Quote Post
sadhu
post 23.10.2007 - 19:21
Post #11

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 32
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 2359




Moim zdaniem koleś zadał sobie sporo trudu i się nauczył (przypomniał), to co jest w naturze ludzkiej... w Indiach można zobaczyć jeszcze bardziej niesamowite rzeczy... a kijek? Może potrzeba mu jeszcze delikatnego podparcia, żeby nie latać na boki lub nie opadać powoli... jak by nie patrzeć: konia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem!
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 23.10.2007 - 19:34
Post #12


Guests








CYTAT
konia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem!

Ja bym wolał z kobietą, dobra sorry łapię za słowa hehe.

Wiem, że lewitacja jest możliwa, niestety coś mi mówi, że to fake.

Jeżeli to nie fake to niech pan Randi wypłaci temu chłopakowi 1000 000 $

Kurcze to by było piękne, jeżeli ten chłopak lewituje to naprawdę byłoby piękne.

Przed białym domem, świetny pomysł, zobaczy go jak najwięcej osób.
Ludzie zrozumieją, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem, bo jeśli ten chłopak rzeczywiście unosi się w powietrzu (nie jest to sztuczka) to musi być na wysokim stopniu rozwoju duchowego.
+Quote Post
plantator
post 23.10.2007 - 23:18
Post #13


Guests








buahahaha, google prawdę ci powieXD

To magik! Inaczej zwany iluzjonistą, hahahaha, ale gafa...

http://www.daylife.com/article/09HU9xUfsZ1Zv

Dutch magician Ramana has been doing his best to freak out America by levitating in Times Square and in front of the White House. The illusionist, real name Wouter Bijdendijk, hovered several feet above the pavement with apparent ease.
+Quote Post
Mishah
post 24.10.2007 - 11:27
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 05.08.2007
Nr użytkownika: 1704




Myśle, że to ściema, bo tak, już sama lewitacja jest cholernie trudna, facet podnosi się wysiłkiem umysłu, tak? Ponoć było parę osób co lewitowały, ale mówiły, że zarzuciły to bo cholernie męczące (np. Ossowiecki, Helena Bławatska), tak? No, to czemu gość jest idealnie nieruchomo, a nie unosi się lekko w górę, lekko w dół? Nie takie ch#je jak on lewitowały i sprawiało im to kupę problemów, a facet nie dość że niby lewituje, to jeszcze tak cyrkluje swoją energię, że ani się nie unosi, ani nie opada, jest perfekt nieruchomo. Ja nawet nie umiałbym na jednaj nodze tak idealnie nieruchomo stanąć, nawet jakbym się kijkiem podparł jak ten tu. Dlatego myślę, że to ściema.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 24.10.2007 - 12:39
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Rzeczywiscie, ten kij jest podejrzany... zreszta moj swiatopoglad nie zmieni sie jesli to jednak nie fake.
WSZYSTKO JEST MOZLIWE!
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 24.10.2007 - 14:50
Post #16


Guests








ekhem - panowie - mój poprzedni post - to zawodowy iluzjonista, nie jogin, cudak, czy neo - iluzjonista, to zwykły trick jest - wiedziałem, że ten kijek dziwnie mu potrzebny XD
+Quote Post
Artur_flyer
post 24.10.2007 - 15:51
Post #17


Guests








Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mnichem. Ktoś go spytał czy lewitacja jest możliwa? Mnich odpowiedział, że oczywiście. Więc ten ktoś zapytał czemu na co dzień nie widzimy lewitujących ludzi.

Mnich odpowiedział:

To oni nie chcą żebyście wy ich widzieli, zrozumcie ci ludzie są bardzo zaawansowani jeśli chodzi o rozwój duchowy. Nie potrzebują tego aby ktoś ich oglądał, podziwiał.
+Quote Post
AuroN
post 24.10.2007 - 16:23
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 226
Dołączył: 07.06.2007
Nr użytkownika: 1274




Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez że może to być fake ;/
Nie możliwe że na samym kilku by się podniósł, ale nie zapominajmy że jest iluzjonistą i możliwe że potrafi wprowadzić ludzi w błąd...
Profile CardPM
+Quote Post
kater
post 24.10.2007 - 16:45
Post #19

OBE maniak 15
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 171
Dołączył: 06.03.2007
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 717




lewitacja jest możliwa to oczywiścieale szczeże jak bym sie tego nauczył to bym to pokazywał więc się pewnie nie naucze choc zaczynam intensywny trening (zaczynam od wacika i zamiezam go podnieść siłą woli albo energią, żywiołem powietrza) da się się da!!
Profile CardPM
+Quote Post
Draq
post 24.10.2007 - 16:49
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




CYTAT
szczeże jak bym sie tego nauczył to bym to pokazywa
Właśnie... to jest zazwyczaj wynikiem chęci, pragnienie pokazania czegoś komuś. Rozwój duchowy, energii jest wyzbyciem sie tego uczucie, na dalszych etapach jest lewitacja. Kto nie umie lewitować, chciałby to pokazać innym, kto umie, nie czuje potrzeby pokazywania :).
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 24.10.2007 - 17:26
Post #21


Guests








Dokładnie, Bóg to człowiek, który wyzbył się wszystkich pragnień.
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic