Witaj Gościu
(
Zaloguj
|
Rejestruj
)
oobe.pl
Start
Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park
Forum
Notatki
Arty
Forum OOBE
>
Za kulisami
>
Techniczne
>
Kosz
Dziś I Jutro (23 I 24-10-2007) Prace Na Forum
, chwilami forum będzie wyłączane
Opcje
PurpleCat
23.10.2007 - 14:20
Post
#1
Administrator
Grupa: Root Admin
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1
Za utrudnienia przepraszam.
Tym razem poprawki może mało wizualne ale ważne modyfikacje w silniku.
Będzie szybciej i lepiej.
...
23.10.2007 - 14:22
Post
#2
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736
:) To fajnie, ża nadchodzą zmiany Purpurowy Kotku.
Pozdrawiam :)
Artur_flyer
23.10.2007 - 14:46
Post
#3
Guests
Co??!!! Forum będzie chwilami wyłączane? Niee!!!! Cat ja jestem uzależniony nie wytrzymam ani sekundy hehe.
Oczywiście to był żart hehe.
Widzę, że zmieniła się nazwa z Parku im. Roberta Monroe na Forum Obe
Edit
. Gapa ze mnie Park pozostał hehe
PurpleCat
23.10.2007 - 14:50
Post
#4
Administrator
Grupa: Root Admin
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1
:p
Dziś już nowych utrudnień nie będzie.
Poza tym że chwilowo dział Galeria nie działa. A może jeszcze jakieś błędy których nie znalazłem?
...
23.10.2007 - 14:51
Post
#5
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736
O widzę, że edytowanie jest wpisane :)
TEST, raz, dwa, trzy :)) A nie, po prostu Arti dał sobie opcję taką. Fajnie Arti, bo przynajmniej ją zauważyłam.
Kajetanmalyevil
24.10.2007 - 13:09
Post
#6
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045
hehe no to gitarka :) ale od kturej do kturej?? a z reszta poswiecimy sie dla Forum i jakos wytrzymamy te pare godzin byle nie zadlugo :))) hehe
pieczywo
24.10.2007 - 16:35
Post
#7
Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4
nareszcze laduje automatycznie wizytora :)
Lukasz
24.10.2007 - 21:05
Post
#8
Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76
Ja proponuje zmienić napisał Park na Forum na głównej stronie, bo dużo ludzi wchodząc na pierwsza stronę, nawet nie wie że jest tutaj forum :)
« Następny starszy
·
Kosz
·
Następny nowszy »
Strona główna forum
Szukaj
Pomoc
Park im. Roberta Monroe
|-- Jestem początkujący
|-- Forum
|-- Artykuły
|-- Notatki podróżników
|-- Obe Wspomagacze
|-- Spotkania, zjazdy, zloty
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
Świadome Śnienie
|-- Jestem początkujący
|-- Świadomie śniący
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Podróże Mentalne
|-- Jestem Początkujący
|-- Zaawansowany Mentalnie
|-- Propozycje Eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Hide park
|-- Hide park - Marzenia senne
|-- Hide park - Filozofia i światopogląd
|-- Hyde park
Za kulisami
|-- Komentarze do haseł Obepedii
|-- Techniczne
|---- Kosz
Tryb wyświetlania:
Standardowy
·
Przełącz na: Linearny
·
Przełącz na: Drzewo
Śledź ten temat
·
Wyślij temat na email
·
Wydrukuj ten temat
·
Subskrybuj to forum
Powered By
IP.Board
© 2026
IPS, Inc
.