Witaj Gościu
(
Zaloguj
|
Rejestruj
)
oobe.pl
Start
Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park
Forum
Notatki
Arty
Forum OOBE
>
Za kulisami
>
Techniczne
>
Kosz
4 Stron
1
2
3
>
»
Hit Czy Shit
, Gra
Opcje
Drag0n
28.10.2007 - 09:10
Post
#1
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
Chodzi o to, że pierwsza osoba cos pisze a druga mowi czy to jest hit (fajne) shit (glupie) i gra sie ciagnie.
Więc:
OOBE
ldkiler
28.10.2007 - 13:11
Post
#2
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287
O kurde nie wiem, dla jednych to shit a dla drugich hit, ale dla mnie osobiście OOBE to HIT!!!!!!
Harry Potter
xD
Noobek007
28.10.2007 - 13:15
Post
#3
Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 34
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2349
shit
włatcy móch
Andersenn
28.10.2007 - 13:16
Post
#4
BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883
Hit - chociaż powoli schodzi na shit
co tu wybrać... ha, wiem!
Bajki Andersena
Lamat
28.10.2007 - 13:27
Post
#5
Guests
hyba Hit!
''4400''
MetaPsyche
28.10.2007 - 14:33
Post
#6
Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703
połączenie hitu z shitem
"Taken" albo jak wolą niektórzy "wybrańcy obcych"
Drag0n
28.10.2007 - 17:35
Post
#7
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
shit
PIS
alan11211
28.10.2007 - 17:37
Post
#8
Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 65
Dołączył: 14.05.2007
Nr użytkownika: 1137
shit
alan11211
28.10.2007 - 17:38
Post
#9
Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 65
Dołączył: 14.05.2007
Nr użytkownika: 1137
ups zapomnialem dodac
adidas
Drag0n
28.10.2007 - 17:39
Post
#10
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
hit
Nike
Kajetanmalyevil
28.10.2007 - 17:41
Post
#11
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045
HIT
HITMAN
Drag0n
28.10.2007 - 17:43
Post
#12
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
Hit
Pro Evolution Soccer 2008
?
mati415
28.10.2007 - 17:45
Post
#13
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600
shit
Władca Pierścieni
Raziel
28.10.2007 - 17:46
Post
#14
Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154
jeśli film lub książki to HIT
"Po tamtej stronie" (Outer Limits)
Drag0n
28.10.2007 - 17:48
Post
#15
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
Hit
Film Ghost Rider
Lamat
28.10.2007 - 18:13
Post
#16
Guests
HIT!!!
Muzyka!
mati415
28.10.2007 - 18:20
Post
#17
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600
HIT!!! (ale zależy jaka)
Alchemist Project
Lamat
28.10.2007 - 19:07
Post
#18
Guests
co to jest?
ps. ogolnie jako muzyka..
mati415
28.10.2007 - 19:14
Post
#19
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600
taki Dj - HIT :))
Timberlake
Lamat
28.10.2007 - 19:16
Post
#20
Guests
ciezko mi powiedziec...hmmm:) hit i shit!
telewizja
Andersenn
28.10.2007 - 19:46
Post
#21
BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883
co jak co ale telewizja to
HIT
internet
« Następny starszy
·
Kosz
·
Następny nowszy »
4 Stron
1
2
3
>
»
Strona główna forum
Szukaj
Pomoc
Park im. Roberta Monroe
|-- Jestem początkujący
|-- Forum
|-- Artykuły
|-- Notatki podróżników
|-- Obe Wspomagacze
|-- Spotkania, zjazdy, zloty
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
Świadome Śnienie
|-- Jestem początkujący
|-- Świadomie śniący
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Podróże Mentalne
|-- Jestem Początkujący
|-- Zaawansowany Mentalnie
|-- Propozycje Eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Hide park
|-- Hide park - Marzenia senne
|-- Hide park - Filozofia i światopogląd
|-- Hyde park
Za kulisami
|-- Komentarze do haseł Obepedii
|-- Techniczne
|---- Kosz
Tryb wyświetlania:
Standardowy
·
Przełącz na: Linearny
·
Przełącz na: Drzewo
Śledź ten temat
·
Wyślij temat na email
·
Wydrukuj ten temat
·
Subskrybuj to forum
Powered By
IP.Board
© 2026
IPS, Inc
.