Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Kolejna Przygoda Z Oobe
Wojownik
post 05.11.2007 - 01:41
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 31
Dołączył: 09.04.2007
Skąd: Nie znam sie na geografi
Nr użytkownika: 898




Siema

Dawno juz nie było mnie tutaj ale jak tylko cos ciekawego sie wydarzy staram sie pisac o tym. Tak więć z piatku na sobotę wróciłem z imprezki około 6 rano, wiadomo zmeczony lekko na bombie. Kładąc się do łózka wiedziałem odrazu co sie swieci, wystarczyło zamknąć oczy i juz wiedziałem w jakim jestem stanie, zawsze to czuje przed wyjsciem. Nie odrazu jednak wyszedłem, najpierw cos mi sie sniło, pamietam tylko jak stałem koło jakiegoś goscia i z nim rozmawiałem i patrząc na niego nagle uswiadomiłem sobie ze to sen. Wczesniej w takich sytuacjach sen trwał dalej a ja zazwyczaj latałem sobie i rozne tam jakies perdołki wyczyniałem. Jednak po paru wyjsciach z cała przy takim stanie juz chyba nei da sie powstrzymac samego wyjscia, nie moge juz trwac w snie swiadomym odrazu wychodze z ciała. Tym razem poszło miekko, zawsze wyjscie z cała porzedzone snem jest bardzo łagodne bez zadnych wibracji i jakis nieprzyjemnych uczuć przynajmniej w moim przypadku. Pamietam tylko jak nagle poleciałem do przodu bardzo swobodnie, mialem wrazenie ze jestem strasznie ciezki ale opadałem bardzo powoli. Za kazdym razem kiedy tak opadam moje ciało jest bardzo sztywne, rece mam połozno w zdłuz caiła jakbym stał na bacznosc. kiedy juz docierałem do podłoża (poziomu) po przekroczeniu jego odrazu sie oderwałem od ciała i poleciałem w góre pod sufit mojego pokoju, odrazu sie obróciłem i zobaczyłem siebei w łozku. Cały sie rzucałem, nie lubie chyba wychodzic z ciałe dlatego staram sie odrazu wracac i tak tez sie stało. Jedno co mnei ucieszyło to to ze nigdy nei wychodziłem tak wczesnie rano, zazwyczaj bylo ciemno i po wyjsciu z ciała czesto bylo ciemno w pokoju ale nie tym razem. Było szaro, dziwnie szaro i wszytsko było bardzo wyrazne.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic