CYTAT(Mich4l @ 07.11.2007 - 15:38)

Nagle nie wiem czy serce czy czakra(chociaż nie wiem co to jest) zaczęło mi walić jak oszalałe poczułem zawroty głowy i próbowałem wychodzić po linie, bo słyszałem, że pomaga. Niestety potem wszystko się uspokoiło i potem nie doświadczyłem niczego:(
1. Czy to były wibracje?
2. Jeśli tak to co robić kiedy się je osiągnie?
3. Pytanie na marginesie jakieś ciekawe techniki wychodzenia najprostrze dla początkujących tylko nie 4+1 bo do szkoły nie wstane...
Pozdrawiam
Witaj na forum :)
Hmmm.. trudno mi coś powiedzieć. Trochę za mało dokładnie to opisałeś. Czy czułeś, że twoje ciało jest sparaliżowane? Słyszałeś może jakiś szum. Czułeś coś w rodzaju niefizycznych drgawek?
Czakra? Za wikipedią:
Czakra lub czakram (skr. "koło", "okrąg") - według wierzeń niektórych religii oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie ma spotykać się wiele "kanałów energetycznych" (tsa). Ośrodek ten ma odbierać, magazynować i promieniować energie o wibracji właściwej dla swojej funkcji (zob. Czakry główne), która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakramów może według owych wierzeń prowadzić do rozwoju wewnętrznego i duchowego oświecenia
Tu masz parę technik, jeszcze cieplutkie(jak mleko od krowy hahahaha, sorry nie mogłem się powstrzymać), prosto od Draqahttp://www.oobe.pl/park/3-Nowe-Techniki-t1260.htmlŻYCZĘ POWODZENIA< BĄDŹ WYTRWAŁY , NIE ZNIECHĘCAJ SIĘ A NA PEWNO SIĘ UDA
HEJ!! )