|
Angello u mnie jest tak samo. Na początku tego roku nałogowo "trenowałem" LD, prowadziłem dzienniki snów, i dzięki temu zapamiętywałem znacznie więcej snów. Potem, gdy dałem sobie z tym siana (z LD), to straciłem tę zdolność... Ale ostatnio jednak codziennie zapamiętuję po kilka snów! Nie wiem, może to dzięki 4+1, lub częstej medytacji? Na początku, gdy zaczynałem 4+1, to był pewien nieprzyjemny skutek. Mianowicie cały czas byłem niewyspany. W ogóle to byłem wtedy zmęczony, wyczerpany. Miałem wrażenie, że to OOBE "zabiera" mi energię. Ale to tylko tak na początku było. Teraz jest już całkowicie OK.
|