Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> White Noise Ii (głosy 2), region filmowy
SORROW
post 23.11.2007 - 11:29
Post #1


Guests








Wczoraj zapoznałem się z obrazem ""White noise II "" polskie tłumaczenie tytułu Głosy 2 :( . Co można zauważyć , tytuł poza dawką klasycznego straszenia ukazuje kilka aspektów ezoterycznych . Główny bohater po zażyciu dużej ilości substancji (prawdopodobnie barbituranów ) doznaje stanu śmierci klinicznej i ukazana jest droga przez tunel (i pojawi się dziwne uczucie : skąd ja to znam ?) , po powrocie doskonale widzi aure (fajny efekt ) .Nie będę spoilerował , jeżeli ktoś nie oglądał ,to zachęcam , jeżeli widział ten obraz ,niech się wypowie o odczuciach.
+Quote Post
surferpk
post 23.11.2007 - 12:58
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 17
Dołączył: 21.09.2007
Nr użytkownika: 2118




ja na tym bylem w kinie z kumplem, faktycznie fajne aury widac :) mozna obejzec jak sie komus nudzi

TRIA MERA <==== tak to sie pisze?
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic