|
Wczoraj zapoznałem się z obrazem ""White noise II "" polskie tłumaczenie tytułu Głosy 2 :( . Co można zauważyć , tytuł poza dawką klasycznego straszenia ukazuje kilka aspektów ezoterycznych . Główny bohater po zażyciu dużej ilości substancji (prawdopodobnie barbituranów ) doznaje stanu śmierci klinicznej i ukazana jest droga przez tunel (i pojawi się dziwne uczucie : skąd ja to znam ?) , po powrocie doskonale widzi aure (fajny efekt ) .Nie będę spoilerował , jeżeli ktoś nie oglądał ,to zachęcam , jeżeli widział ten obraz ,niech się wypowie o odczuciach.
|