CYTAT(leon @ 23.11.2007 - 17:01)

lykash na początek tobie tyłek skopię,za obronę demonów,a czym są demony doskonale wiem bez czytania ksiązek,odczułem na sobie ich "dobroczynne " działanie ,trzymaj się mocno łózka dzisiejszej nocy ,hłe hłe.
A ja chętnie zapraszam do mnie - mi skop tyłek :]
I olejmy temat bo zmierza właśnie w złym kierunku... może postawić by się przydało tabliczkę:
CLOSED?