Rób zadania z kursu, będzie tam technika 4+1, uważana ogólnie za najskuteczniejszą. A technikę wogule samego wyjścia to sam musisz sobie wybrać. Jeśli oglądasz mało telewizji i komputera to polecam wizualizacje. Jakie kolwiek. Jeśli masz dużo "ekranów" to po prostu wturlaj się, wyciągnij rękę z c.f.
CYTAT(mind trainee @ 31.12.2007 - 18:02)

www.obemaniak.pl przeczytaj wszystko co tam jest, będziesz wiedział wystarczająco dużo. A jak komuś się chce czytać nawet tego, to niech się za OBE nie zabiera, bo to jest sport, do którego trzeba mieć anielską cierpliwość i wytrwałość.
Jeszcze podam Tobie pod nos tą stronę z technikami Darka:
TUTAJ