Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Moje Oczy...!
Toomek
post 11.07.2008 - 09:39
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Piekary Śląskie
Nr użytkownika: 4763




Wczoraj wieczorem próbowałem znowu wyjść z ciała. Gdy już się zrelaksowałem widziałem kolory przed oczami. W pokoju było ciemno, żadnego światła. I nagle gdy tak się odprężyłem i czułem, że zaraz wyjdę to moje oczy bardzo powoli zaczęły się otwierać!! I nic. Wiedziałem, że teraz się nie uda.

Przypomniałem sobie, że kiedyś gdy ćwiczyłem relaksacje to zawsze otwierały mi się samoistnie oczy. Wczoraj to samo.... :(

czy ktos tez tak ma ??
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 11.07.2008 - 17:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Ossa, mogles normalnie odpisac.
A co do pytania, to moze chciales na sile otworzyc oczy astralne i dlatego otworzyly Ci sie oczy fizyczne. Najlepiej jak na to pytanie odpowiesz sobie sam i je rozwiążesz :)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic