Witaj Gościu
(
Zaloguj
|
Rejestruj
)
oobe.pl
Start
Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park
Forum
Notatki
Arty
Forum OOBE
>
Hide park
>
Hyde park
[spam] Kubeczki Walentynkowe :)
, Wciskamy porcelane..
Opcje
xec
28.01.2008 - 14:31
Post
#1
Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050
Witam. Jako ze zblizaja sie walentynki, sproboje wam cos wcisnac:
http://allegro.pl/item304399581_kubek_graw...00_wzorow_.html
Polecam :)
ldkiler
28.01.2008 - 14:38
Post
#2
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287
O ja mam pomysł może byś takie kubeczki zrobił, ale OBEmaniakowe :D
Szopen
28.01.2008 - 14:43
Post
#3
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905
Troszkę grubo ze spamem. To jest forum OOBE a nie jakiś targ... Nie podoba mis ię to ^^. A kubeczi mogłyby być OBEmaniakowe. Takie "I <3 OBE", itp.
xec
28.01.2008 - 14:48
Post
#4
Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050
To jest Hyde Park :) ale spoko wiedzialem ze tu znajda sie ludzie ktorym sie to nie spodoba, bylem przygotowany :)
Plantator-Dziubas
28.01.2008 - 17:26
Post
#5
Guests
---
grzee
28.01.2008 - 18:31
Post
#6
break the rules.
Grupa: Podróżnicy
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963
kurde. a mi się bardzo spodobał pomysł z tym kubeczkiem I <3 OBE :D
od razu bym kupiła! :D
sir tup2s
28.01.2008 - 20:48
Post
#7
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 198
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 2940
a szopen jak zwykle sie czepia, zmień nick na czepialski albo coś w tym stylu
grzee
28.01.2008 - 20:52
Post
#8
break the rules.
Grupa: Podróżnicy
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963
a mówisz, że to ja się o wszystko czepiam, ha! jest ktoś bardziej czepialski ode mnie ^^;
Karakan
28.01.2008 - 21:12
Post
#9
Listek
Grupa: OOBE VIP
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22
No to ja nieśmiało od siebie tutaj rzucę pomysł. Niech na kubeczkach widnieje nick z forum, a obok niego logo strony !! Pamiątka na całe życie :D (Oczko Xec ;) )
Pozdrawiam.
xec
28.01.2008 - 22:25
Post
#10
Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050
Tak, Karakan to dobry pomysl... kto sie pisze?:)
« Następny starszy
·
Hyde park
·
Następny nowszy »
Strona główna forum
Szukaj
Pomoc
Park im. Roberta Monroe
|-- Jestem początkujący
|-- Forum
|-- Artykuły
|-- Notatki podróżników
|-- Obe Wspomagacze
|-- Spotkania, zjazdy, zloty
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
Świadome Śnienie
|-- Jestem początkujący
|-- Świadomie śniący
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Podróże Mentalne
|-- Jestem Początkujący
|-- Zaawansowany Mentalnie
|-- Propozycje Eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Hide park
|-- Hide park - Marzenia senne
|-- Hide park - Filozofia i światopogląd
|-- Hyde park
Za kulisami
|-- Komentarze do haseł Obepedii
|-- Techniczne
|---- Kosz
Tryb wyświetlania:
Standardowy
·
Przełącz na: Linearny
·
Przełącz na: Drzewo
Śledź ten temat
·
Wyślij temat na email
·
Wydrukuj ten temat
·
Subskrybuj to forum
Powered By
IP.Board
© 2026
IPS, Inc
.