Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> [spam] Kubeczki Walentynkowe :), Wciskamy porcelane..
xec
post 28.01.2008 - 14:31
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050




Witam. Jako ze zblizaja sie walentynki, sproboje wam cos wcisnac:

http://allegro.pl/item304399581_kubek_graw...00_wzorow_.html

Polecam :)
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 28.01.2008 - 14:38
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




O ja mam pomysł może byś takie kubeczki zrobił, ale OBEmaniakowe :D
Profile CardPM
+Quote Post
Szopen
post 28.01.2008 - 14:43
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Troszkę grubo ze spamem. To jest forum OOBE a nie jakiś targ... Nie podoba mis ię to ^^. A kubeczi mogłyby być OBEmaniakowe. Takie "I <3 OBE", itp.
Profile CardPM
+Quote Post
xec
post 28.01.2008 - 14:48
Post #4

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050




To jest Hyde Park :) ale spoko wiedzialem ze tu znajda sie ludzie ktorym sie to nie spodoba, bylem przygotowany :)
Profile CardPM
+Quote Post
Plantator-Dziubas
post 28.01.2008 - 17:26
Post #5


Guests








---
+Quote Post
grzee
post 28.01.2008 - 18:31
Post #6

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




kurde. a mi się bardzo spodobał pomysł z tym kubeczkiem I <3 OBE :D
od razu bym kupiła! :D
Profile CardPM
+Quote Post
sir tup2s
post 28.01.2008 - 20:48
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 2940




a szopen jak zwykle sie czepia, zmień nick na czepialski albo coś w tym stylu
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 28.01.2008 - 20:52
Post #8

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




a mówisz, że to ja się o wszystko czepiam, ha! jest ktoś bardziej czepialski ode mnie ^^;
Profile CardPM
+Quote Post
Karakan
post 28.01.2008 - 21:12
Post #9

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




No to ja nieśmiało od siebie tutaj rzucę pomysł. Niech na kubeczkach widnieje nick z forum, a obok niego logo strony !! Pamiątka na całe życie :D (Oczko Xec ;) )

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
xec
post 28.01.2008 - 22:25
Post #10

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050




Tak, Karakan to dobry pomysl... kto sie pisze?:)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic