oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dcild, Senny Charakter, który nas uświadamia.
6umerang
post 20.04.2008 - 14:19
Post #1


Dziadek do ożehuf
*******
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


Dream Character's induced lucid dreaming (jak nie rypnąłem tłumaczenia).

To metoda, której jeszcze nie sprawdzałem, ale sprawdzę, nie mniej była poruszona na kilku zagranicznych forach i dosyć optymistycznie komentowana.

W oobe można poprosić NP o wyciągnięcie z ciała. W LD mamy możliwość poproszenia o to nasze "atrapy".
Problem w tym, że dobrze byłoby mieć już kilka ld za sobą aby wiedzieć, kogo najczęściej spotykamy, albo sobie taką postać wymyślić.

Sprawa wygląda tak - jeżeli znamy już nasze atrapy, to trzeba z jedną z nich się "zaprzyjaźnić" i przestać traktować jak atrapę. Kiedy już będzie jakaś więź między naszą świadomością a tą cząstką podświadomości (bo przecież tym są atrapy), to mamy bramę do LD - wystarczy poprosić taki charakter o pojawienie się we śnie i uświadomienie Ci, że śnisz. Nic bardziej banalnego ;)

Jeśli nie miałeś jeszcze ld, to musisz albo charakter taki sobie stworzyć, albo posłużyć się osobami często występującymi w twoich snach, ewentualnie znaleźć taką osobę w podróży mentalnej.

Grunt to "zaprzyjaźnić" się z taką senną osobą, bo to znak dla podświadomości, że ta wyimaginowana osoba jest dla nas ważna i potrzebna.

Dodatkowo osobę taką wybierzcie z grona atrap, które są dosyć charakterystyczne - jeśli w snach najczęściej widzicie znajomych, to spośród nich, jeśli to rodzina, to ktoś z rodziny, jeśli są to aborygeni, to spośród nich - to po prostu wzmocni więź i jeśli akurat ta osoba was nie wybudzi, to jest jeszcze szansa, że ktoś podobny do niej okaże się dobrym znakiem snu :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lewitacja
post 27.04.2008 - 21:08
Post #2


Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy




to bardzo dobra metoda próbowałem tego ale mi nie wychodzi ta 2 osoba mie nie uświdamia że śnie ale nie podaje się.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park