Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Minipodział Forum Dla Początkujących
6umerang
post 15.04.2008 - 12:10
Post #1

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Tak wiem, że podziały forum już są i jest pięknie - każdy jest happy, ale myśleliście może by ułatwić świeżym obemaniakom odnajdywanie się wśród działu "dla początkujących" ??

Tzn podzielić go na podfora w stylu:

- wibracje
- trans
- czy to było oobe
- nie udało mi się
- udało mi się?
- cośtam, cośtam
-cośtam cośtam

Co o tym sądzicie? Tam jest ponad 60 stron a założę się, że jakby powtarzające się pytania połączyć ze sobą, to by wyszło z 20 stron max. A jak wiadomo opcja "szukaj" nie jest wśród ludzi mile widziana i sprawia problemy (inaczej nie byłoby tylu powtórzeń) :)

Młodzi obemaniacy powinni mieć komfort w odnajdywaniu szybko informacji, bo są podnieceni, niedoczekani, etc...
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 15.04.2008 - 12:57
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




W sumie dobry pomysł wszytsko byłoby w jednym miejscu.
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 15.04.2008 - 15:53
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Takie podziały to wcielone zło, ponieważ niekiedy się czegoś szuka, ale nie ma się pojęcia jak się to zwie no to szukasz w jednym dziale i trwa to sprawniej i szybciej, a tak to będzie trzeba przeskakiwać między działami i w ogóle takie działy to zuo!

Acha no i to jest dodatkowa praca żeby to posegregować.

Nie widzę w tym żadnych +.

PS. Twistoid chyba w wielu miejscach ;)
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 15.04.2008 - 16:04
Post #4

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Mi to wisi - sam mogę przygotować taki podział w weekend - praca na 30min o.0

Każdy kto tu zagląda mniej wiecej wie o co mu chodzi, tylko brak doświadczenia sprawia, że nie jest pewny.

Zauważ, że 99% pytań jest w stylu: czy to było nazwa_doznania? A więc ktoś przypuszcza, że to będzie "coś" ale nie jest pewien, a tak od razu widzi dział, np. 'wibracje' i zagląda tam, bo chciał pisać, że coś nim telepało i czy to były te wibracje...
Profile CardPM
+Quote Post
Mortvert
post 15.04.2008 - 16:37
Post #5

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 69
Dołączył: 08.01.2008
Nr użytkownika: 3153




Moim zdaniem odpada , jest dobrze jak jest
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 15.04.2008 - 21:15
Post #6

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




wg mnie to bez sensu, po co dzielić forum na całą masę podziałów.. jeszcze większe zamieszanie się zrobi i zauważ że co 2 temat zakładany przez początkujących jest właściwie taki sam, więc ile tematów by było np w poddziale "wibracje"? zaledwie garstka bo bez sensu jest wrzucanie identycznych wątków ;P
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 15.04.2008 - 22:53
Post #7

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




To pokasować bisy, tricepsy i triceratopsy, bo po co ma być 10 stron o wibracjach, albo 20 stron "czy to było oobe"?
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 15.04.2008 - 23:52
Post #8

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




tematy są przenoszone do kosza...
więc powiedz jaki jest sens zakładania poddziałów?
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 15.04.2008 - 23:53
Post #9

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




a no jeżeli są tam robione czystki, to temat nieaktualny :) papa miłej nocki.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic