Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Portal
PurpleCat
post 22.04.2008 - 00:36
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Prawdopodobnie mamy wsparcie techniczne i wiedzę!, szczegóły wkrótce.

Można więc przystąpić do planowania Portalu.

Zgodnie z ustaleniami idziemy w stronę bardziej naukową, badanie świadomości itp.

Dział Artykuły z forum zmienia się na "klasyczne" artykuły z komenatrzami zamieszczane w portalu i na pierwszej stronie.

Porady które już są wskakują do odpowiedniego działu.

Forum oczywiście zostaje jak jest.

Jakie macie pomysły na inne działy?

Z technicznych spraw
Może ktoś ma doświadczenie i wie jakiego systemu CMS najlepiej użyć aby dobrze działał z IPB?
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 22.04.2008 - 01:12
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




W tym wątku jest o pomoście obejmującym bodajże logowanie między joomla a forum ipb

http://forum.bbpixel.com/lofiversion/index.php?t3315.html

A tutaj całe miniforum o podpięciu IPB pod joomlę:

http://www.invisionbridge.com/forum/index.php?showforum=8

Sam nic o tym nie wiem, bo nie miałem do czynienia z IPB i joomlą jednocześnie, a joomla 1.5 to już klasa! Jeszcze dobrym (ale ciężkim) systemem jest Typo3 ale tutaj jest trudniej:

http://lists.netfielders.de/pipermail/typo...ber/001008.html

Joomla 1.0 była pierdalnięta jeśli chodzi o hacki przy dziurawych komponentach, joomla 1.5 ma już i SSL i inne cudeńka (ajax, etc) i jeśli się jej nie wrzuci komponentów z dziurami, to nikt jej nie powinien trzasnąć (portal opierał się będzie głównie na piśmie, więc cudów technologicznych nie będzie). Sam trochę serwisów na starej joomli postawiłem i zawsze miałem nauczkę jak walnąłem komponenty niefajne niesprawdzone, ale jak była czysta, to nietknięta.

A samą ideę portalu popieram całym moim małym zgredziałym serduszkiem :D
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 23.04.2008 - 20:50
Post #3

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




CYTAT(PurpleCat @ 22.04.2008 - 00:36) *
Prawdopodobnie mamy wsparcie techniczne i wiedzę!, szczegóły wkrótce.

Można więc przystąpić do planowania Portalu.

Zgodnie z ustaleniami idziemy w stronę bardziej naukową, badanie świadomości itp.



Możesz coś więcej napisać o tym wsparciu i co Cię w końcu skłoniło do tej drogi naukowej :> ?
No i oczywiscie co ma obejmować ta strona naukowa.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 28.04.2008 - 18:42
Post #4

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




MetaVirus poczytaj
http://www.oobe.pl/park/Co-Nie-Zabije-To-Wzmocni-t2551.html
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 03.11.2008 - 07:43
Post #5

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




No gdzie ten Raj, gdzie te dolary?
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 04.11.2008 - 11:32
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(6umerang @ 03.11.2008 - 07:43) *
No gdzie ten Raj, gdzie te dolary?

Nie zasłużyłeś
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic