Witaj Gościu
(
Zaloguj
|
Rejestruj
)
oobe.pl
Start
Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park
Forum
Notatki
Arty
Forum OOBE
>
Za kulisami
>
Techniczne
Czas
Opcje
Zuben
31.10.2008 - 13:04
Post
#1
Guests
No co jest z tym czasem na forum :? Pisze np. o godzinie 7:00 posta a jak go napsize to jest pokazane że post był napsianey o 9:00 skąd ta dwugodzinne opóźnienie? Też to macie czy tylko ja? Ja tak mam ze wszystkimi postami i nit tylko miomi
Silverka
31.10.2008 - 13:22
Post
#2
Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613
ja nie mam opoznienia ;>
twistoid
31.10.2008 - 15:05
Post
#3
http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525
Trzymasz monitor do góry nogami.
6umerang
31.10.2008 - 15:44
Post
#4
Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906
też mi się wydaje, że jest ok...
michu19931
31.10.2008 - 16:06
Post
#5
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 222
Dołączył: 24.09.2008
Skąd: Wlkp
Nr użytkownika: 5349
Oj nie, godziny są pokręcone :) Widzę swoje posty z przyszłości :P
Zuben
31.10.2008 - 16:21
Post
#6
Guests
Więc tylko ja mam ten problem....w dupe
Silverka
31.10.2008 - 17:10
Post
#7
Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613
ustaw sobie w panelu kontrolnym sfere czasowa byc moze mas zustawiony jakis egipski albo cos podobnego ;)
Zuben
31.10.2008 - 18:11
Post
#8
Guests
dobra tam. Zamknąć temat
sorrow : zgodnie z życzeniem "closed "
:)
« Następny starszy
·
Techniczne
·
Następny nowszy »
Strona główna forum
Szukaj
Pomoc
Park im. Roberta Monroe
|-- Jestem początkujący
|-- Forum
|-- Artykuły
|-- Notatki podróżników
|-- Obe Wspomagacze
|-- Spotkania, zjazdy, zloty
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
Świadome Śnienie
|-- Jestem początkujący
|-- Świadomie śniący
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Podróże Mentalne
|-- Jestem Początkujący
|-- Zaawansowany Mentalnie
|-- Propozycje Eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Hide park
|-- Hide park - Marzenia senne
|-- Hide park - Filozofia i światopogląd
|-- Hyde park
Za kulisami
|-- Komentarze do haseł Obepedii
|-- Techniczne
|---- Kosz
Tryb wyświetlania:
Standardowy
·
Przełącz na: Linearny
·
Przełącz na: Drzewo
Śledź ten temat
·
Wyślij temat na email
·
Wydrukuj ten temat
·
Subskrybuj to forum
Powered By
IP.Board
© 2026
IPS, Inc
.