|
Nie uwierzycie ale wczoraj caaałą noooc nie spałam i próbowałam wyjść , jedyne czego doświadczyłam to w czasie skupienia się na tym że chce wyjść (relaksu) poczułam na jednej nodze jakby mnie coś dotykało i trzymało .. wiecie jak np dotknie was ktoś obcy i długo czuje się ten dotyk bo jest nie znany i tak aż taki prąd w tym miejscu przechodzi , później tak jakby w miejscu obojczyka poczekałam jeszcze godzine , nic się nie działo , to już odpuściłam sobie i zasnęłam . Czy to dobry znak? ( że się w końcu uda) tez tak mieliście?
|