|
A ja chciałam się poradzić,bo nie mam pojęcia co to było.Na moje to mogło być LD,ale ja nie mam pojęcia pewnie to nie było to. A więc:Spróbowałam po raz drugi metody 4+1.Od 2:30 leżałam CIĄGLE ZE ŚWIADOMOŚCIĄ do godziny 9:30 już nad ranem.To było spoooro.Ale ja czułam,że mi się coś przyśniło,ale wiedziałam,że nie spałam. Utrzymywałam tą świadomość.Jestem pewna w 100%,iż nie spałam,jednak coś mi się przyśniło. Nie mam pojęcia co to....leżałam z zaamkniętymi ciągle oczyma.Co to mogło być ? ? ? Ld ? ? ja nie wiem ...A co lepsze teraz już w ogóle jestem wyczerpana z całego umysłu i sił,ale nie czuje zmęczenia,tylko trudno mi się znów skupić.Proszę o ODP.
|