|
Jak zainteresowałem sie ezoteryka i opiekunami ,to zdałem sobie sprawę że czuje obok mnie własnie opiekuna ...Możan go poczuć nawet tutaj ,nie bój się ,zawołaj go ,popros może aby ci sie ujawnił ...Kiedyś byłem taki smutny że prosiłem go na kolanach by ten mi sie zjawił ,i nastepnej nocy ,własnie mi sie snił ...Dowiedziałem sie jak sie nazywa i jak wygląda ...Opiekuna czujesz jak wiatr ,niby nie widzisz a czujesz go ...Nie wiem jak mogę napisac ci to za pomocą słów..Są zjawiska i rzeczy ,których słowa nei wystarczą ...
Co do pytania to odpowiedz brzmi 'Normalnie" ...
|