|
1. Wydaje mi się, mimo braku doświadczenia, że tak. 2. patrz punkt 1 :) 3. Who knows...
Pilnuj słownictwa - zacząłeś o LD a kończysz na oobe - jeśli interesujesz się LD, zapraszam również do podforum poświęconemu świadomemu śnieniu.
Zachęcam również do poczytania wątków istniejących, wiele pytań padło i wiele odpowiedzi - warto poszukać.
|