CYTAT(azazel @ 17.08.2008 - 21:58)

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Coraz więcej czytam o oobe i ld zaczęło wzbudzać to coraz większą moją ciekawość jednak pewnie i tak mi to nie wyjdzie niestety mam problemy z koncentracją.
na twoje problemy z koncentracją polecam książkę samokontrola umysłu - Jose Silva, o ile temat cię zaintryguje, pomoże ci stopniowo wdrażać się w temat koncentracji, stanu alfa i wizualizacji co w dalszym twoim rozwoju będzie miało bardzo pozytywny oddźwięk... niech moc będzie z tobą ;)