Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Zdjecie W Profilu, wywalilam przypadkiem ;/
e_pomarancza
post 06.08.2008 - 22:41
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




Hello, tu Pomarancza.
Ja pierdola wywalilam sobie w profilu zdjecie, bo nacisnelam sobie krzyzyk na pasku. I teraz nie wiem jak przywrocic to okienko... Wiem, ze jestem pierdołka, ale prosze o help... ;) i pozdrawiam cieplusio przy okazji..
p.
Profile CardPM
+Quote Post
Mavuba
post 06.08.2008 - 22:45
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 22.06.2008
Skąd: Rzeszow
Nr użytkownika: 4642




dajesz w profilu "add widget" "add member photo" czy cos takiego:p powodzenia
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 06.08.2008 - 22:47
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Łoo hej :)I tak go nie widac bo cos spsute
Profile CardPM
+Quote Post
e_pomarancza
post 06.08.2008 - 22:50
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




no spsute bo wywalilam wlasnie ;) chejka ludzie, Twisti, mordo Ty moja ;))))))))))))))) ide naprawic zdjecie ;)*

ej, no ja wiem jak sie dodaje zdjecie, ja wywalilam okienko, gdzie go widac!!!!
;(
edit:
dodalam, faktycznie Add widget ;) ale cos nie widac go. moze po przelogowaniu sie wstawi. A w ogole to w notatniku wpis z dzis. Czasem cos sie dzieje jeszcze u mnie, a u kAzika to dopiero bomba!
Profile CardPM
+Quote Post
Mavuba
post 06.08.2008 - 22:57
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 22.06.2008
Skąd: Rzeszow
Nr użytkownika: 4642




no jak wywalisz jakieś okienko to możesz dodać s powrotem tam gdzie powiedziałem sprwadzilem przed chwila wiec musi działać:!

EDIT?? no widzę ze okienko jest dodaj tylko fotkę:)
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 06.08.2008 - 23:02
Post #6

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Mówiłem ze spsute u nikogo nie widac :(
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 07.08.2008 - 09:54
Post #7

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




forum jakieś trochę się pochakierowane zrobiło i trzeba się obejść bez tego, to tylko profil, skrawek wirtualnej prezentacji naszych ego, nic więcej ;)

No i witaj Pomarańczko :*
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 08.08.2008 - 19:06
Post #8


Guests








Hej Pomaranczko :):):) Bardzo się cieszę :):):)

Apropo zdjęcia, w notatnikach i tu ------> http://www.oobe.pl/park/index.php?act=Memb...sort_order=desc wyświetlają się bez zarzutu.

Hmm, tylko kotek może to naprawić.
Czekamy :)
+Quote Post
MetaPsyche
post 08.08.2008 - 20:47
Post #9

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Mam ten sam problem, choć wcześniej myślałem, że moje zdjęcie zostało usunięte bo nie spełnia norm unijnych.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic